Menedżer Krawczyka pokazał zdjęcie z Edytą Górniak. To wzrusza do łez

2021-05-03 16:53 Zofia Dąbrowska
Krzysztof Krawczyk
Autor: Akpa Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk odszedł już niemal miesiąc temu, a wciąż trudno uwierzyć, że nie ma go z nami. Przyjaciele artysty wciąż dzielą się z fanami nowymi anegdotami, zdjęciami, wzruszającymi opowieściami z jego życia. Teraz Andrzej Kosmala, menedżer, przyjaciel, a dziś opiekun dorobku artystycznego Krzysztofa Krawczyka pokazał piękne zdjęcie piosenkarza z Edytą Górniak! Wspomnienia tych pięknych chwil wzruszają do łez. Nie każdy dziś pamięta to wyjątkowe zdarzenie z życia Krzysztofa Krawczyka i Edyty Górniak!

On był królem polskiej piosenki, ona przez wielu uważana jest do dziś za jej królową. Kiedy 5 kwietnia zmarł Krzysztof Krawczyk, Edyta Górniak nie kryła wielkiego smutku. Było jasne, jak ważna więź łączyła ją z artystą. Tak pisała wtedy w mediach społecznościowych: "Ryczę jak dziecko. Krzysztofie drogi... Tak dużo siebie zostawiłeś dla nas. Tyle pięknych utworów, twój niebywały, potężny wokal, twój uśmiech, twoją życzliwość, twoją skromność". Nie każdy pamięta, jak wzruszające chwile przeżywali razem przed laty Krzysztof Krawczyk i Edyta Górniak! Dziś przypomniał o tym Andrzej Kosmala, menedżer, przyjaciel, a dziś opiekun dorobku artystycznego Krzysztofa Krawczyka.

NIE PRZEGAP: Książę Harry szokuje! To będzie cios dla królowej brytyjskiej

Opublikował na Facebooku piękne zdjęcie piosenkarza z Edytą Górniak. "Jedna z największych miłości muzycznych Krzysztofa:Edyta Górniak! Tutaj w 2006 roku na koncercie sylwestrowym na Rynku w Krakowie!" - napisał Andrzej Kosmala, a fani w komentarzach prześcigają się w zachwytach: "To dwoje moich ukochanych wykonawców", "Cudowne głosy wspaniali wykonawcy" - piszą internauci. Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Jego największe hity to między innymi "Parostatek", "Jak minął dzień", "To co dał nam świat".

NIE PRZEGAP: Koronawirus obostrzenia. Podróże po Unii Europejskiej - będą ważne zmiany!

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze