Metamorfoza z ostatniego odcinka "Kuchennych Rewolucji". Praca Gessler poszła na marne? [Ceny i opinie]

2020-03-26 22:34 KSZ
Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler
Autor: Instagram "Kuchenne Rewolucje", Magda Gessler

Ostatni odcinek "Kuchennych Rewolucji" zaskoczył niezwykłą metamorfozą! Restauracja zyskała nowy wygląd i swojski charakter. Sprawdziliśmy, jak radzi sobie lokal po kilku miesiącach od rewolucji. Jakie są ceny topowych potraw, które wprowadziła Gessler i jakie są opinie klientów?

W obecnej sytuacji nie ma mowy o kontynuowaniu nagrywania nowych odcinków "Kuchennych Rewolucji". Wiele programów znika na jakiś czas z anteny. W ostatnim odcinku programu z udziałem Magdy Gessler, restauratorka przeprowadziła metamorfozę bistro "Smacznego", położonego na kaszubskiej wsi Banino, w okolicach Gdańska. Restauracja z pozoru wyglądała na zadbaną, tak jak jej właścicielka Zuzanna. Jedzenie było znośne, lecz największy koszmar krył się na zapleczu! Podłoga lepiła się od brudu! Gessler wyrzuciła kilkanaście patelni, bo żadna nie nadawała się już do smażenia. Jej reakcja była ostra jak zawsze: - Na pani ręce składam brudną szmatę i spier***am z tej kuchni. Zuzanna nie radziła sobie z zarządzaniem biznesem. Całe dnie spędzała w bistro, które nie przynosiło dochodów. Przez to zaniedbała swoją córkę! 

Jak restauracja radzi sobie po Kuchennych Rewolucjach?

Lokal po metamorfozie nazywa się "Lis i Kura". Serwuje domowe jedzenie. Gessler wprowadziła do menu: rosół, bułeczki z pastą z mięsa przygotowanego na potrawkę. Hitem były kurczaki w trzech kombinacjach, z farszem: marokańskim, węgierskim oraz kurczak po polsku - faszerowany biszkoptem o smaku kaczej wątróbki!! Za specjalność zakładu, czyli kurczaka w dowolnym wariancie smakowym trzeba zapłacić 39 zł.

Kotlet schabowy: 22 zł

Pieczeń z indyka: 26 zł

Opinie klientów na Facebooku są pozytywne:

- Wróciliśmy do tej restauracji po długim czasie. To miejsce zachwyca wszystkim. Rewelacyjne dania, piękne wnętrze o przytulnej atmosferze oraz bardzo dobra i miła obsługa. Nadaje się na rodzinny obiad oraz na organizacje większej uroczystości. Mogę szczersze polecić tę restaurację!

Najnowsze