Mężczyźni chodzą za Gessler. Kto to? [ZDJĘCIA]

2019-09-11 5:56 esDECK

Mężczyźni wprost za nią szaleją i nie odstępują jej na krok! Magda Gessler (66 l.), specjalistka od sexy kuchni i nieprzeciętna postać naszego show-biznesu, uwielbia, gdy jest adorowana. Szczególnie gdy z mężczyznami łączy ją wielka przyjaźń. Można powiedzieć, że Gessler nawet funkcjonuje w swoistym przyjacielskim trójkącie. Często spotyka się z byłym mężem Piotrem Gesslerem (61 l.), na co dzień nie odstępuje jej menedżer Jacek Lotycz (49 l.), a jej serce należy do mieszkającego w Kanadzie lekarza Waldemara Kozerawskiego.

Na pierwszy rzut oka widać, że Magda ma bardzo określony typ faceta. Lubi mężczyzn z dłuższymi włosami, z niepokorną duszą i polotem. Tak właśnie wyglądają jej były mąż Piotr oraz menedżer Jacek. Ostatnio obaj towarzyszyli restauratorce w centrum Warszawy, gdy Magda wybrała się do swojej cukierni. Widać było, że są przyjaciółmi i lubią spędzać czas razem. Szkoda tylko, że jej partner życiowy nie mieszka w Polsce, bo wtedy Gessler byłaby w pełni szczęśliwa w naszym kraju.

Jak twierdzi restauratorka, jest bardzo zaborcza wobec mężczyzn. Może właśnie dlatego chce uczestniczyć w życiu każdego z bliskich jej panów. Znajdując się w centrum ich zainteresowania, czuje się jak w siódmym niebie.

Najnowsze