Skandal! Znany artysta wyrzucił jedzenie za okno i trafił w przechodnia!

2021-04-08 4:10 pam
Michał Bajor
Autor: Kurnikowski/AKPA Michał Bajor

Michał Bajor (64 l.), którego publiczność kocha, m.in. za takie hity jak „Nie chcę więcej” czy „Moja miłość największa” podzielił się ostatnio z fanami anegdotą z dzieciństwa. Okazuje się, że wybitny piosenkarz był niejadkiem. Pewnego dnia, żeby nie zdenerwować mamy, że nie zjadł obiadu, postanowił wyrzucić go przez okno.

- Jedliśmy z bratem rano na śniadanie grysik przed pójściem do szkoły. Nie znosiliśmy go. Rósł nam w buziach. Wreszcie się zdenerwowałem i zlałem jego grysik do mojego i wyrzuciłem przez okno. Oczywiście nie z talerzem - śmieje się Bajor opowiadając dawną historie na Instagramie.

- Mieszkaliśmy na trzecim piętrze. Pamiętam, że po kilku minutach był dzwonek do drzwi, w których stanął pan z kapeluszem całym w grysiku i zapytał, czy któreś z dzieci mogło wyrzuć grysik z okna. Wtedy mama powiedziała: „niestety moje dzieci są uczulone na mleko, więc nie mogły”. To był jedyny raz, kiedy moja mama skłamała - wspomina artysta.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze