Michał Piróg wylądował w szpitalu. Czeka go rehabilitacja

2021-07-26 17:46
Michał Piróg
Autor: AKPA Michał Piróg wylądował w szpitalu. Lekarze są bezradni. Co dolega jurorowi "Top Model"?

Michał Piróg to tancerz i choreograf, który od lat związany jest z telewizją TVN. Wcześniej zasiadał na stołku jurorskim programu "You Can Dance – Po prostu tańcz", a aktualnie jest współprowadzącym innego show stacji - "Top Model". Michał Piróg podzielił się z fanami smutną wiadomością. Na jego Instagramie pojawił się wymowny wpis. Choreograf trafił do szpitala! Wiemy, co się stało.

Michał Piróg to osobowość telewizyjna, która szerszej widowni zaprezentowała się po raz pierwszy w programie "You Can Dance – Po prostu tańcz". Tancerz i choreograf od lat związany jest ze stacją TVN, na antenie której gości jako współprowadzący show związanego "Top Model". Co więcej, jakiś czas temu wziął udział w drugiej edycji programu "Azja Express", w którym przemierzał Indie oraz Sri Lankę wraz ze swoim towarzyszem Piotrem Czaykowskim. Jednak jego życie nie od zawsze związane było z telewizją. Michał Piróg występował także na deskach teatrów. Gwiazdor jest tancerzem i choreografem, niestety - rzadko tańczy. Jak sam kiedyś powiedział, jest jedynym w Polsce tancerzem znanym z tego, że nie tańczy. Taki stan rzeczy wynika ze stanu zdrowia artysty. Jak podaje portal Onet.pl, Michał Piróg od kilku lat zmaga się z problemami z kręgosłupem. Ponadto, choruje na przewlekłe i nieuleczalne zapalenie jelit. Niedawno Piróg podzielił się z fanami przerażającą informacją! Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie ze szpitala.

Michał Piróg trafił do szpitala. "Lekarze podejrzewali udar"

Zdjęcie ze szpitalnej sali przestraszyło fanów! Michał Piróg trafił do placówki w niedzielę. Z umieszczonego w internecie wpisu niewiele można było wyczytać.

"Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian …Dzień 2, poranek 1.Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia🙏🏽"

- czytamy. Piróg zasugerował, że nie wiadomo, z czym będzie musiał zmierzyć się tancerz. Jak poinformował portal Plejada.pl, który rozmawiał z gwiazdorem, badania wykluczyły gorszą możliwość.

- Lekarze podejrzewali udar, ale na szczęście nie był to udar, tylko jakieś neurologiczne obwodowe schorzenie. Jestem w trakcie badań, szukają. Mam niedowład części ciała - wyznał Michał Piróg.

Co teraz ze stanem zdrowia artysty? Znamy szczegóły.

Michał Piróg szczerze o swoim stanie zdrowia. "Będę żył, czeka mnie jedynie rehabilitacja"

Kilka minut temu tancerz zamieścił w sieci kolejny post. Tym razem - celem uspokojenia fanów! Jego pierwszy wpis wywołał niemałe zamieszanie w mediach.

"Ja już w domu… pisze żeby uspokoić, widziałem niektóre nagłówki. Jeśli są one wynikiem mojego poprzedniego postu to najmocniej przepraszam ( faktycznie szukaliśmy przyczyn mojego stanu)."

Jak się okazało, Michał Piróg przebywał w warszawskim szpitalu na Banacha, gdzie lekarze zbadali gwiazdora. Tancerz będzie musiał poddać się rehabilitacji - ma niedowład prawej dłoni.

"Na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły…" - wyznał.

Michał Piróg zdaje się nie tracić dobrego humoru i w żartobliwy sposób opowiada o swoim wyglądzie.

"przez jakiś czas będę niczym T - rex z lekkim pokurczem łapki, mogę wyglądać na jakby to powiedzieć 🤔 delikatnie zmanierowanego 🤣🤣🤣"

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE