Koszmarne wiadomości dla Michała Szpaka. To może skończyć się dla niego bardzo źle

2021-01-13 17:41 sylwiab
Michał Szpak, The Voice of Poland, TVP
Autor: AKPA Michał Szpak, The Voice of Poland, TVP

Po skandalu w związku z nagraniem z prywatnych urodzin Piaska, TVP wydało mocne oświadczenie w jego sprawie. Andrzej Piaseczny nie może już być pewien swojej przyszłości w "The Voice". Okazuje się, że w poważnych problemach może być także Michał Szpak. W jego sprawie również pojawiło się oświadczenie, to zdecydowanie nie są dobre wiadomości. Fani jurora "The Voice of Poland" będą załamani.

Andrzej Piaseczny 6 stycznia obchodził 50. urodziny, które celebrował z grupką przyjaciół, w gronie znalazła się m. in. Majka Jeżowska i Adam Nergal Darski. To właśnie on opublikował w sieci nagranie z prywatnej imprezy, podczas której Piasek wykrzyczał: "Jeb***ć biedę, je*** PiS i Konfederację". Nagranie przysporzyło jurorowi "The Voice" sporych problemów, a TVP wydało bardzo stanowcze oświadczenie, w którym przekazano, że nie ma zamiaru tego tolerować.

NIE PRZEGAP: Co za koszmar! Wiemy, co teraz dzieje się z rodziną, której podpalili wyremontowany przez Katarzynę Dowbor dom!

- Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej - czytamy w oświadczeniu. 

Program TVP poinformowało, że nagrany już program z udziałem Piaska zostanie wyemitowany do końca, a także zasugerowało, że może już więcej go nie zatrudnić. Zaznaczono także, że "przy kolejnych produkcjach będzie brane pod uwagę zachowanie artystów w życiu prywatnym". I w ten oto sposób pod lupą znalazł się Michał Szpak.

Michał Szpak może już niedługo pożegnać się z "The Voice of Poland". Jest mocne oświadczenie TVP!

Michał Szpak od lat zasiada w fotelu jurora "The Voice of Poland". Ostatnio jednak było o nim głośno za sprawą jego udziału w proteście Strajku Kobiet pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Wielu spekulowało, że poniesie za to konsekwencje. Redakcja Plotka zwróciła się do TVP z pytaniem o to, czy Andrzej Piaseczny i Michał Szpak pozostaną na jurorskich fotelach.

NIE PRZEGAP: Szokująca prawda o Sewerynie Krajewskim i jego nieślubnej córce. Był dla niej tak okrutny, że aż odbiera mowę

Okazuje się, że Michał Szpak i Andrzej Piaseczny mogą pożegnać się z pracą. 

- Skład jurorów formatu 'The Voice...' jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie - napisało w swojej odpowiedzi TVP.

NIE PRZEGAP: Wstrząsające doniesienia o stanie Alicji Bachledy-Curuś. Wylądowała na specjalistycznej terapii!

Edycie Górniak nie spodobało się, jak nazwał ją Michał Szpak [WIDEO]
Najnowsze