Michał Wiśniewski przekazał dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje Krzyś, to straszne

2021-03-03 20:13 sylwiab
Michał Wiśniewski
Autor: Facebook/Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski cieszy się z narodzin kolejnego syna Falca Amadeusa. Jednak jego radość z rodzicielstwa przerwała potworna tragedia. Lider Ich Troje za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje Krzyś, był jeszcze taki młody i miał przed sobą całe życie... Kulisy są bardzo smutne. Fani natychmiast zaczęli składać wokaliście wyrazy współczucia.

Michał Wiśniewski jest obecny na polskiej scenie muzycznej już od 26 lat i przez ten czas pozyskał rzesze oddanych i wiernych fanów. Niektórzy jeżdżą na niemal każdy jego koncert! Jedynym z takich fanów, z którymi lider Ich Troje nawiązał szczególną więź był Krzyś Saltarski. Mimo tego, że poruszał się na wózku inwalidzkim, przez lata pojawiał się na koncertach swojego Idola. 

NIE PRZEGAP: Jest grubo! Żonie Wiśniewskiego puściły hamulce i publicznie wdała się w awanturę, poleciały bluzgi! Mamy zdjęcie!

Dziś Michał Wiśniewski przekazał tragiczne wiadomości o jego śmierci. Nagłe odejście Krzysia ewidentnie przybiło lidera Ich Troje, który podzielił się w sieci jednym z wielu ich wspólnych zdjęć. 

Michał Wiśniewski żegna swojego fana. Smutny wpis lidera Ich Troje

- Życie to podróż, a nie dom… Wczoraj odszedł od nas Krzyś Saltarski - młody, odważny człowiek. Odważył się kochać, sięgać po marzenia, które często są tak bardzo nie po drodze. Odważył się być Człowiekiem w świecie, w którym człowiekiem być jest najczęściej niełatwo. Krzysiu dziękuję Ci za wszystkie lata, podczas których byłeś gdzieś obok na koncertach. Moje serce wiele razy zrobiło Ci zdjęcie. Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś, poczujesz się jak w domu. Do zobaczenia! 🖤 - napisał Michał Wiśniewski. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie niżej. 

NIE PRZEGAP: Jest pilne ostrzeżenie GIS ws. mięsa z Lidla i Biedronki! Natychmiast wyrzućcie je do śmieci, spożycie może być niebezpieczne!

NIE PRZEGAP: Wnuczka Stalina twierdzi, że ma kontakt z zaświatami! Zmarły dziadek powiedział jej, kiedy wybuchnie III Wojna Światowa!

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze