Ogromna afera, Wiśniewski totalnie przegiął! Odbierające mowę słowa o klękaniu żon przed mężami, strajkujące kobiety mu tego nie darują!

2020-12-22 13:02
Michał Wiśniewski
Autor: AKPA Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski właśnie włożył potężny kij w mrowisko. W momencie, gdy przez Polskę przelewają się fale protestów kobiet, walczących o prawa do swojego ciała i szacunek w przestrzeni publicznej, udostępnił odbierające mowę słowa, dotyczące klękania żon przed mężami i błagania ich o wybaczenie za popełnione grzechy. Tym razem totalnie przesadził, strajkujące kobiety mu tego nie darują!

Michał Wiśniewski publicznie poparł strajk kobiet i razem z dziećmi dołączył do tłumów, które wyszły na ulice. Dzieci piosenkarza Xavier(18 l.) i Fabienne (17 l.) strajkowały z transparentem, na którym widniał napis: "Chcielibyśmy dokonać aborcji naszego rządu". Michał Wiśniewski nagrał też wulgarną piosenkę o Jarosławie Kaczyńskim. W mocnych słowach skwitował, co myśli o prezesie PiS.

NIE PRZEGAP: Żona Piotra Machalicy pierwszy raz od pogrzebu przerywa milczenie! Wiemy, jak naprawdę wyglądała dramatyczna walka o jego życie

- Wyliż d**ę prezesowi, prezes smaczną d**ę ma. Dzięki temu się ustawisz na następnych parę lat. Całuj w d**ę pryncypała, lepsze to niż g***o mieć, choćby gęba ci śmierdziała, będziesz miał co pić i żreć. (...) Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina, że ma wokół liczną grupę, co go chcą całować w d**ę, w d**ę, w d**ę, w d**ę i już - śpiewał Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski totalnie przegiął. Odbierające mowę słowa o klękaniu żon przed mężami!

Zważywszy na okoliczności, post, który właśnie opublikował na swoim Instastory "zabawny" Michał Wiśniewski budzi szczególne oburzenie. Widać na nim żony klęczące przed mężami, a pod zdjęciem widnieje podpis, który odbiera mowę.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak wszystkich okłamała! Właśnie wyszła na jaw cała prawda o tym, co robi na Podhalu!

- W epoce wiktoriańskiej jedną z tradycji podczas świąt Bożego Narodzenia było przeproszenie swojego męża za przewinienia i grzechy popełnione podczas całego roku. Żony klękały i całowały swojego męża w rękę obiecując poprawę - czytamy na obrazku, który udostępnił Michał Wiśniewski, a który zobaczycie niżej.

W sieci od razu zawrzało po jego wpisie, który oburzył nie tylko kobiety, ale również wielu mężczyzn. Komentujący są zdania, że żart Michała Wiśniewskiego jest po prostu "obleśny". 

NIE PRZEGAP: Wielu uważa, że to powód do wstydu, nawet jej rodzice. Poznaliśmy prawdę o wykształceniu Agnieszki Chylińskiej

- BOŻE JAK MI WSTYD ZA MOJĄ PŁEĆ XDD - pisze jeden z mężczyzn.

- Kiedyś to faceci chodzili na wojnę i ginęli za kraj elo - dodaje internautka.

- Pan Wiśniewski to chyba musiałby być ośmiornicą, żeby mu rąk starczyło - pisze kolejna.

NIE PRZEGAP: Mamy zdjęcie wulgarnej wiadomości napisanej przez żonę Zenka Martyniuka! Oburzony ujawnia: "To prostaczka, dno totalne, jej język to porażka"!

- Wielu facetów chciałoby żeby kobiety były im poddane, że kobieta coś powinna. Tylko, że zapominają, że wcześniej faceci byli zobowiązani zapewnić dobry byt kobiecie, których jedyną pracą było utrzymanie domu. A zauważyłam, że wielu chłopów chce mieć pracującą żonę i w domu i w pracy - dodaje kolejna.

- Nie da rady zaprosić wszystkich żon, bo są ograniczenia do 5 osób - zażartowała z Wiśniewskiego kolejna.

Ciekawe co na to jego piąta żona, Pola?

NIE PRZEGAP: Piszą na nich wstrząsające donosy. Poznaliśmy całą prawdę o rodzinach z programu Katarzyny Dowbor, aż odbiera mowę!

Michał Wiśniewski
Autor: Instastory Michał Wiśniewski

ZOBACZ TEŻ:Misiek Koterski dziękuje Bogu za wyrwanie ze szponów nałogu. Za taką szczerość aktor otrzymał brawa

NIE PRZEGAP: Fani: "Koszmar, nie potrafi starzeć się z godnością"! Maryla Rodowicz wbiła się w taką czerwoną miniówę, że wielu zatkało! [ZDJĘCIE]

Historia miłości Wiśniewskiego i Mandaryny. Jakie płacił alimenty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE