Konfrontacja legend polskiej muzyki rozrywkowej. Wiśniewski o Zenku Martyniuku: "Dosyć tej zawiści"

2021-03-22 11:02
Michał Wiśniewski i Zenon Martyniuk
Autor: AKPA

Michał Wiśniewski wyraził opinię na temat polskiej muzyki rozrywkowej. Podkreślił, że ma to szczęście, że fani zespołu "Ich Troje" nadal go wspierają. Według Wiśniewskiego, w Polsce nie króluje disco polo. Teraz na topie jest hip-hop! Jednak nie da się pominąć wątku Zenka Martyniuka. Michał powiedział, co o nim sądzi. Te słowa mogą wielu zaskoczyć. Ciekawe, jakby zareagował na nie Zenek.

Michał Wiśniewski ma ogromne doświadczenie w byciu na scenie i funkcjonowaniu w show-biznesie. Postanowił skomentować sytuację polskiego rynku muzycznego. Opowiedział Plejadzie, co myśli o niektórych gwiazdach. Przyznał, że choć lata mijają, to zawsze może liczyć na wsparcie oddanych fanów "Ich Troje". Można śmiało powiedzieć, że jest to kultowy zespół w naszym kraju. Zdaniem Wiśniewskiego najpopularniejszym gatunkiem jest teraz hip-hop:

- Na scenie pojawiło się nowe pokolenie i na szczęście to ludzie decydują, czego będą słuchać. Ja mam swoją publiczność, całą masę ludzi, którzy bazują na sentymencie tego, że się poznali czy wychowali na moich piosenkach. Chociaż dzisiaj słuchają innej muzyki, to jednak chętnie wracają do Ich Troje. Patrząc na wyniki sprzedaży, trzeba powiedzieć, że obecnie mainstreamem nie jest disco polo, lecz hip-hop.

Zenek Martyniuk wyznał, że nie pije od 10 lat. Jego syn nie stroni jednak od alkoholu

ZOBACZ: Polsat: Naga kobieta zaatakowała dziennikarkę. Wtargnęła do studia z kamieniem! [WIDEO]

Wiśniewski o Zenku Martyniuku: "Dosyć tej zawiści"

Michał Wiśniewski przeszedł do tematu innego gatunku, który wydawał się dominujący w Polsce: - Disco polo przeżywało swoje wzloty i upadki, teraz trochę mu się oberwało. Podkreślił rolę autentyczności i wymienił artystę, który wart jest docenienia. Tym kimś okazał się Zenon Martyniuk. Wiśniewski okazał mu szacunek:

Najważniejsze jednak jest to, żeby być sobą. Cenię za autentyczność np. Zenka, a fakt, że wykonuje akurat disco polo w ogóle nie umniejsza tego co robi, bo jest w tym prawdziwy. Fajnie, że mu się udało. Dosyć tej zawiści. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze