Wielkie nieba! Mikołaj Roznerski taranuje przechodniów [Zdjęcia]

2021-07-30 7:40
Mikołaj Roznerski
Autor: Instagram Mikołaj Roznerski

Po szerokim uśmiechu gwiazdora „M jak miłość” można wnioskować, że Mikołaj Roznerski (38 l.) ma bardzo dobry czas w życiu. Niestety radość malująca się na jego twarzy chyba nieco przyćmiła umysł artysty, który poruszając się na rowerze po centrum Warszawy zachowywał się jakby był sam na świecie. Aktor jadąc jednośladem taranował przechodniów na przejściu dla pieszych!

Ekologiczny Mikołaj Roznerski do męskiego salonu piękności w jednym z modnych miejsc stolicy wybrał się na rowerze, którym poruszał się po chodniku, w miejscach, gdzie pierwszeństwo mają piesi. Najwyraźniej artysta nie zna przepisów ruchu drogowego, albo tak bardzo mu się spieszyło, że postanowił ich nie przestrzegać. Dodatkowo na uszach miał słuchawki, z których muzyka z pewnością nie pozwoliła mu odpowiednio ocenić sytuacji na drodze.

Przez przejście dla pieszych przejechał tak brawurowo, że ludzie musieli uciekać na boki, żeby nie znaleźć się pod kołami jego roweru. W miejscu gdzie nie ma wytyczonej ścieżki rowerowej gwiazdor powinien zsiąść z roweru i przeprowadzić go przez pasy.

Mikołaj Roznerski już kiedyś został przyłapany jak przejeżdżał autem na czerwonym świetle.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE