Milionerzy: Była szansa na milion, a zakończyło się chwilę przed! Wspaniała rozgrywka przerwana. Sprawdź odpowiedź

2021-04-21 21:01 Dominika Kowalewska
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: Kadr z programu Hubert Urbański, Milionerzy TVN

Czy w końcu padło pytanie o milion w "Milionerach"? Niestety, nie tylko wygranie wielkich pieniędzy okazuje się trudne, ale nawet dotarcie do momentu, w których można usłyszeć treść tego najważniejszego pytania. Pomimo szczerych chęci, ostatni uczestnicy nie mieli szczęścia. Zasiadali na najcenniejszym fotelu w "Milionerach" tylko chwilę. Co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku? Znamy jedno z pytań! Sprawdź, czy wiesz, jaka będzie poprawna odpowiedź. Wymagający kunsztu improwizacji basso continuo to także bas cyfrowy albo...

We wczorajszym odcinku "Milionerów" uczestnik nie miał zbyt dużo do powiedzenia. Pech chciał, że udało mu się odpowiedzieć tylko na jedno pytanie! Sprawdź, czy poradziłbyś sobie z tym powiedzeniem - TUTAJ. Czy nowa uczestniczka przerwała złą passę? Przypomnijmy, że swoją rozgrywkę rozpoczęła w poprzednim odcinku i szybko doszła do pytań o wysokie pieniądze! Tak brzmiało pytanie za 250 tys. złotych.

SPRAWDŹ TO: Fatalne porażki w "Milionerach". Na to pytanie zna odpowiedź większość Polaków! Kiedy obowiązuje ścisły post?

Wymagający kunsztu improwizacji basso continuo to także bas cyfrowy albo:

A. bas baryton

B. bas programistów

C. admirałbas

D. generałbas

Uczestniczka postawiła na odpowiedź A. Niestety, nie była to poprawna odpowiedź! Właściwy był wariant D - generałbas.

ZOBACZ TO: Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor nie wie, co robić. Padły okrutne słowa! "Grozi wam bezdomność i to mnie przeraża"

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Gwiazda TVN oskarżona o HOMOFOBIĘ. Winne "AGRESYWNE PARADY". Vlog Ewy Wąsikowskiej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze