Milionerzy: Muzyczne pytanie ROZŁOŻYŁO ją na ŁOPATKI! Straciła wielką sumę

2020-09-14 21:07 wp
Hubert Urbański,  Milionerzy TVN
Autor: Kadr z programu Hubert Urbański, "Milionerzy" TVN

"Milionerzy" z nowymi pytaniami na dobre rozgościli się na antenie TVN po długiej przerwie. Hubert Urbański wprowadził kolejnego uczestnika w świat wielkich pieniędzy. Niestety, muzyczne pytanie rozłożyło uczestniczkę na łopatki. Straciła wielką sumę.

Pani Sandra z Bydgoszczy wróciła do studia. Hubert Urbański zadał jej kolejną serię pytań. Jak poradziła sobie z wyzwaniem rzuconym przez prowadzącego teleturniej "Milionerzy"? Przekonajcie się i spróbujcie odpowiedzieć na jedno z pytań!

Milionerzy: SKOMPLIKOWANE pytanie językowe za GIGANTYCZNĄ SUMĘ!

Który zespół w początkach kariery nosił nazwę Warsaw na cześć utworu "Warszawa" z płyty "Low" Davida Bowiego?

A: Depeche Mode

B: The Cure

C: Joy Division

D: Judas Priest

Milionerzy: DRASTYCZNE pytanie o kocią KASTRACJĘ. Gracz wybrnął po mistrzowsku!

Niestety, uczestniczka nie znała odpowiedzi na to pytanie. Postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - pół na pół. Zostało "The Cure" i "Joy Division". Niestety, zdecydowała się na błędną odpowiedź i straciła gigantyczną sumę - 35 tysięcy złotych. Na szczęście, miała sumę gwarantowaną. Znaliście odpowiedź? Poprawna odpowiedź na to pytanie to C.

Milionerzy: Przez siostrę straciłaby WSZYSTKO. Co to jest efekt NOCEBO?

MILIONERZY - ZASADY

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze