Milionerzy: Czym jest TORPEDO? Gracz był w kropce. Nie miał szans na wielkie pieniądze

Milionerzy
Autor: Facebook

Ten zawodnik nie miał szczęścia. Nie było mu dane dotrwać do pytań za wielkie pieniądze. Już na samym początku gry zmierzył się z pytaniem, które zakończyło jego marzenia o milionie. Co przeszkodziło mu w realizacji planów? Pytanie o tajemnicze torpedo okazało się gwoździem do trumny. Sprawdźcie, czy sami poradzilibyście sobie z tym pytaniem. Odpowiedź może Was zaskoczyć!

Teleturniej "Milionerzy" dostarcza widzom niepowtarzalnych emocji. Gracze raz zaskakują wiedzą i sprytem, a innym razem szokują wpadkami, które często wynikają z roztargnienia. Ostatnia wtopa w "Milionerach" sprawiła, że gracz musiał szybko opuścić studio. Poległ na podstawowej matematyce. Jak poradził sobie kolejny uczestnik? 

Torpeda to pocisk podwodny w kształcie cygara, z własnym napędem i przyrządami kierującymi. A torpedo?

A. samobieżny pocisk

B. ekspresowy pociąg

C. rowerowy hamulec hydrauliczny

D. typ nadwozia samochodu

Gracz musiał skorzystać z koła ratunkowego: "pół na pół". Pozostała mu odpowiedź B i D. Zawodnik był w kropce. Bliżej było mu do odpowiedzi B. Postawił na ryzyko. Niestety, prawidłowa odpowiedź to D. Torpedo to najpopularniejszy typ nadwozia w latach 1910-1930. Gracz opuścił studio "Milionerów" z gwarantowanym tysiącem złotych. 

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "zmiana pytania".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze