Milionerzy: Przerażające FILMOWE PYTANIE. Uczestniczka NIE ZNAŁA PODSTAW!

2020-09-21 21:04 wp
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: X-NEWS Hubert Urbański, "Milionerzy" TVN

Żeby zostać milionerem trzeba się sporo natrudzić! Z pomocą przychodzi Hubert Urbański i kultowy teleturniej "Milionerzy". Program od lat przyciąga widzów przed telewizory. Sprawdź, z czym musiał zmierzyć się jeden z uczestników tym razem. Znasz odpowiedź na filmowe pytanie o produkcję "Pół żartem, pół serio"?

Droga do miliona nie jest prosta. Przekonują się o tym uczestnicy "Milionerów", których Hubert Urbański od poniedziałku do czwartku przepytuje z wiedzy ogólnej. Jakie pytanie tym razem padło w studiu TVN? Sprawdź, czy znasz odpowiedź!

Milionerzy: Muzyczne pytanie ROZŁOŻYŁO ją na ŁOPATKI! Straciła wielką sumę

W filmie "Pół żartem, pół serio" Joe i Jerry przebierają się za kobiety i poznają Sugar Kowalczyk, podejmując pracę:

A: na oddziale położniczym

B: w salonie fryzjerskim

C: w sklepie odzieżowym

D: w żeńskiej orkiestrze

Pani Mariola, która rozpoczęła grę nie znała fabuły tego kultowego filmu. Niestety, wykorzystała koło ratunkowe. Przyjaciel także nie pomógł. Właśnie dlatego postanowiła zaryzykować. wybrała odpowiedź D - w żeńskiej orkiestrze. Całe szczęście, okazała się poprawna! Pani Mariola mogła grać dalej.

Milionerzy: DRASTYCZNE pytanie o kocią KASTRACJĘ. Gracz wybrnął po mistrzowsku!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze