"Milionerzy": Spektakularna porażka. ŚMIERDZĄCE słowo stanęło na drodze do MILIONA

2020-09-16 21:33 Kalina Szymankiewicz
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: Facebook "Milionerzy" TVN, Hubert Urbański

Jaki jest szybki sposób na wygraną MILIONA? Nie ma takiego! Trzeba przejść przez 12 pytań, które bywają prawdziwymi pułapkami. Jeden niewłaściwy ruch, a można zostać z niczym. Uczestnik odc. 364. zderzył się z bolesną rzeczywistością. Przekonał się o tym w pytaniu za 40 tys. złotych. Nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Sprawdź, czy ją znałeś!

"Milionerzy" to jeden z najbardziej lubianych teleturniejów, który od poniedziałku do czwartku emocjonuje widzów. Zdobycie MILIONA złotych nie jest takie proste, ale przy odrobinie szczęścia można zgarnąć naprawdę spore pieniądze. Przekonało się o tym już wielu graczy. Jednak droga do wygranej jest kręta i każde kolejne pytanie może okazać się pułapką. Jednych ruchem można stracić wielką sumę. 

QUIZ. Te pytania były warte głównej wygranej w "Milionerach". Znasz choć jedną odpowiedź?

Milionerzy: górnicze czako i pióra. Jakie ozdoby noszą górnicy?

Uczestnik 364 odcinka "Milionerów" nie spodziewał się, że to pytanie zabierze mu szansę na MILION. Całe szczęście, że mógł liczyć na sumę gwarantowaną, czyli 40 tys. złotych.

Słownik PWN, a za nim Wikipedia, wywodzi słowo petarda od prowansalskiego petar, czyli:

A. palić głupa

B. uderzenie w twarz

C. bomba

D. pierdzieć

Gracz uznał, że logiczne jest, że słowo petarda wiążę się z bombą, więc postanowił zaryzykować i obstawił odp. C. Nie skorzystał z ostatniego koła ratunkowego, bo był zbyt pewny siebie. Niestety, popełnił błąd i przegrał. Chodziło o odpowiedź D. Zawodnik stwierdził, że nigdy by na to nie wpadł. Wyszedł ze studia "Milionerów" z niemałą wygraną. 

Najnowsze