Milionerzy: TRAGICZNY koniec rozgrywki. Nie znał podstaw polskiego parlamentu

2020-11-26 21:24 dkow
Milionerzy TVN
Autor: Instagram Milionerzy TVN

Kolejny odcinek kultowego teleturnieju "Milionerzy" za nami. W ostatniej dawce trudnych pytań przed weekendem, Hubert Urbański (54 l.) nie stronił od żartów i trafnych ripost. Te dwa pytania sprawiły ogromną trudność uczestnikowi. Każdy polski senator zasiada w tak zwanej...

Miniony tydzień bogaty był w wielkie porażki i nietypowe rozgrywki! We wczorajszym odcinku pytanie o skórę pozbawiło uczestnika szansy na milion. Za to wcześniej pełna analizy i mówienia rozgrywka zakończyła się szokującą porażką - sprawdź, co się robi z softshellu. Co czekało nas w dzisiejszym odcinku? Na pewno 12 pytań, 6 śmiałków i 3 koła, które ratują uczestników z największych tarapatów.

Zobacz też: Milionerzy: Nie znała LEGENDARNEGO zespołu. To podstawy polskiej muzyki

Kolejny uczestnik, Łukasz, miał pod górkę już przy pierwszym pytaniu!

Ośla pokryta jest śniegiem.

A. polanka

B. łączka

C. dróżka

D. górka

Uczestnik musiał prosić o pomoc publiczność! Któż z nas nie był na oślej... łączce! Widzowie wskazali poprawnie i Łukasz grał dalej. Jednak to pytanie skończyło się wielką porażką.

Każdy polski senator zasiada w tak zwanej:

A. sali zwierzeń

B. sferze domysłów

C. izba refleksji

D. celi kontemplacji

Uczestnik nie znał odpowiedzi na to pytanie, jednak nie miał już kół, które mogłyby mu pomóc. Strzelił, stawiając na odpowiedź A. Czy była to poprawna odpowiedź? Niestety, nie. Poprawną odpowiedzią była odpowiedź A. Czy znaliście poprawną odpowiedź?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze