Milionerzy: ALE POMYŁKA! Druzgocąca porażka uczestnika! Nie zdążył nawet zagrać o tysiąc złotych

2021-04-20 21:00 Dominika Kowalewska
Hubert Urbański - Milionerzy
Autor: x-news Hubert Urbański - Milionerzy

"Milionerzy" to teleturnieju, który od wielu lat gromadzi widzów przed telewizorami. Jego nieodłączne elementy wręcz wryły się w naszą kulturę, a słowa "ostatecznie" i "definitywnie" to synonim nieodwracalności podjętych decyzji. Wszyscy wygralibyśmy milion w "Milionerach", siedząc na domowej kanapie. Uczestnicy udowadniają jednak, że nie jest to takie proste! Sprawdź, na co musiał odpowiedzieć kolejny śmiałek w nowym odcinku "Milionerów".

Nad uczestnikami "Milionerów" wciąż wisi zła passa. We wczorajszym odcinku rozgrywki zakończyły się wyjątkowo niskimi wygranymi. Choć pytania nie było trudne! Przypomnijmy, że to kolejny odcinek, w którym nie padły zbyt wysokie wygrane. Znamy jedno z pytań, na które trafił dzisiejszy uczestnik. Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź! Czy wygrałbyś 500 zł w "Milionerach"?

SPRAWDŹ TO: "Ten pan, co gra w teleturniejach" przegrał w "Milionerach". Wygrana nie zachwyca!

Dokończ powiedzenie: Pilnuj swego nosa...

A. nie cudzego prosa

B. bo cię utnie osa

C. docenią to niebiosa

D. lepiej zjedz gyrosa

Tak brzmiało pierwsze pytanie! Uczestnik pewnie postawił na odpowiedź B, która okazała się błędna! Poprawny był wariant A. Wiedzieliście?

ZOBACZ TO: Dance Dance Dance 3: Ogromne zmiany na antenie Telewizji Polskiej! Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać program

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze