Milionerzy: Anatomia człowieka gwoździem do trumny gracza. Uczestniczka nie miała szczęścia

2021-01-13 20:30 dkow
Milionerzy TVN
Autor: AKPA Milionerzy TVN

Po dobrej passie uczestników kultowego teleturnieju nadszedł czas krótszych rozgrywek. W "Milionerach" nie zawsze może być tak łatwo! Pytanie o kręgosłup sprawiło, że uczestniczka musiała zaryzykować. Sprawdź, czy nasz poprawną odpowiedź.

Minęła dobra passa uczestników "Milionerów". Za nami wspaniałe rozgrywki, które zakończyły się wielkimi wygranymi - sprawdź, jak zakończyła się jedna z nich. W kolejnym odcinku gra szła całkiem nieźle aż do tego pytania. Sprawdź, czy wiesz, co szkodzi kręgosłupowi!

Sprawdź to: Milionerzy: Kolejna fantastyczna rozgrywka zakończyła się wysoką wygraną

Nasz kręgosłup lędźwiowy najbardziej dostaje w kość, kiedy:

A. leżymy na wznak

B. leżymy na boku

C. stoimy

D. siedzimy pochyleni do przodu

Uczestniczka skorzystała z koła ratunkowego 50:50, dzięki któremu do wyboru pozostały dwie odpowiedzi: A oraz D. Kobieta wybrała wariant A, który okazał się złą odpowiedzią!

Zobacz też: Sanatorium miłości: Edward "DYKTATOR" skrytykowany! Były uczestnik nie zostawił na nim suchej nitki

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze