Milionerzy: Łazienki Królewskie zostały sprzedane! Koło ratunkowe wpędziło uczestniczkę w kłopoty

2021-03-04 21:04 dkow
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: Kadr z programu, TVN "Milionerzy", Hubert Urbański

Hubert Urbański (54 l.) strzela pytaniami w nowym sezonie kultowego teleturnieju stacji TVN. A w "Milionerach" trzeba odpowiedź na nie aż dwanaście razy! Często podchwytliwe pytania utrudniają uczestnikom rozgrywkę, by ostatecznie - wyeliminować ich z gry. Znamy jedno z pytań, z którym gracz "Milionerów" sobie nie poradził. Sprawdź odpowiedź. W 1817 r. warszawskie Łazienki Królewski zostały sprzedane carowi.

W nowym sezonie "Milionerów" wciąż nie padło pytanie za milion. We wczorajszym odcinku uczestniczka nie wiedziała podstawowej rzeczy o najsłynniejszym obrazie.  Ostatnio na jedno wydanie programu "Milionerzy" zdarzyły się aż dwie porażki! Czy nadejdzie koniec tych niezbyt trafionych rozgrywek? Sprawdź odpowiedź na jedno z pytań, które pojawiło się w odcinku.

Sprawdź to: Milionerzy: Zwierzę na wysokim stanowisku! By wygrać milion musiał zaryzykować

W 1817 r. warszawskie Łazienki Królewski zostały sprzedane carowi:

A. Iwanowi IV Groźnemu

B. Piotrowi I Wielkiemu

C. Aleksandrowi I Romanowowi

D. Mikołajowi II Romanowowi

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. złotych! Uczestniczka zdecydowała się wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela! Niestety, nie okazało się to zbyt pomocne. Uczestniczka postanowiła się wycofać. Jak brzmiała poprawna odpowiedź? C - Aleksandrowi I Romanowowi. Trzeba przyznać, że była to naprawdę dobra gra!

Zobacz też: Córka Zborowskiego rozwodzi się. Ma już nowego partnera. Sprzedaje marmur?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Testujemy pączki za 11 zł od Magdy Gessler. "Orgazm w ustach"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze