Milionerzy: Fatalna porażka. Zdobył honorowy próg gwarantowany i odpadł

2021-07-28 18:00
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-News Milionerzy, Hubert Urbański

To była wyjątkowo krótka gra! W "Milionerach" uczestnikowi udało się dotrzeć do pierwszego progu gwarantowanego, po czym odpadł. Nie poradził sobie z tym pytaniem! Czy znasz poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów"? Które z wymienionych hodowane są dla cennej skóry, z której produkuje się luksusową galanterię?

W 404. odcinku "Milionerów" uczestnik trafił na pytanie, na które nie znał odpowiedzi! Jego przygoda zakończyła się bardzo szybko. Czy znasz poprawną odpowiedź na to pytanie?

Które z wymienionych hodowane są dla cennej skóry, z której produkuje się luksusową galanterię?

A. strusia

B. perliczki

C. gęsi

D. indyki

Tak brzmiało pytanie za 2 tys. złotych. Uczestnik postawił na odpowiedź B, która okazała się błędna! Luksusową galanterię produkuje się ze skóry strusia (A). Wiedzieliście?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE