"Milionerzy": Gdzie jest SIUSIAJĄCA DZIEWCZYNKA? Nietypowe pytanie ZAWSTYDZIŁO uczestnika

2020-08-03 19:08 wp
Hubert Urbański Milionerzy TVN
Autor: X-NEWS Hubert Urbański "Milionerzy" TVN

Kolejny odcinek "Milionerów" dał szansę nowym graczom na zdobycie wielkiej sumy pieniędzy! Jeden z nich o mały włos, a straciłby wszystko na samym początku. Nietypowe pytanie zawstydziło uczestnika. Sprawdź czy wiesz, gdzie jest siusiająca dziewczynka - Jeanneke Pis?!

Jeanneke Pis to inaczej siusiająca dziewczynka, która znajduje się w jednej z europejskich stolic! W "Milionerach" liczy się wiedza ogólna oraz spryt, który może doprowadzić uczestników do nagrody gwarantowanej. Czasem gracze muszą się mierzyć z nietypowymi pytaniami takimi jak to, o siusiającą dziewczynkę. Sprawdź, czy wiesz, gdzie znajduje się jej podobizna?! Poniżej pytanie za 500 zł.

"Milionerzy": Urbański nie mógł powstrzymać śmiechu. Uczestnik mówił o JAJACH

Fontanna Manneken Pis - Siusiający Chłopiec - jest wizytówką Brukseli. A Jeanneke Pis - Siusiająca Dziewczynka?

A: Paryża

B: Berlina

C: Madrytu

D: też Brukseli

"Milionerzy": Uczestniczka NARZEKA na pytania i WYŚMIEWA narzeczonego. Urbański ma dość!

Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, a samo pytanie chyba trochę go zawstydziło. Właśnie dlatego postanowił poprosić o pomoc publiczność, która niemal jednogłośnie wskazała poprawną odpowiedź. Gdzie znajduje się Jeanneke Pis - Siusiająca Dziewczynka? Podobnie jak Siusiający Chłopiec - jest w Brukseli. Poprawna odpowiedź to D!

MILIONERZY - ZASADY

Tytułową nagrodę w "Milionerach" można zgarnąć tylko w jeden sposób. Niezbędna jest do tego wiedza i bezbłędne odpowiedzi na 12 pytań. Zaznaczenie prawidłowych odpowiedzi w pytaniu drugim i siódmym zapewnia kwotę gwarantowaną (1000 zł i 40 000 zł). Ważny dla zawodników test, ma różnorodną tematykę. W drodze do zwycięstwa uczestnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".