"Milionerzy": Kto jest matką bohatera "Gry o tron". Gracz miał niewyobrażalne szczęście

2020-07-08 21:40 KSZ
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy", Hubert Urbański

W tym pytaniu odnajdzie się miłośnik pewnego serialowego hitu. Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona, który zasiada na Żelaznym Tronie? Dla fanów tej produkcji odpowiedź jest oczywista. Jednak gracz nie miał pojęcia, kim są postacie z "Gry o tron". Prowadzący nie mógł sobie poradzić z poprawnym wymówieniem ich imion i nazwisk. Jednak szczęście dopisało zawodnikowi.

Kim jest Małgorzata Trzaskowska? Vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jedni gracze dysponują wiedzą i intuicją, a przegrywają przez swoją brawurę i niepotrzebne ryzyko. A drudzy mają niesamowite szczęście i potrafią korzystać z kół ratunkowych. Uczestnik miał trafne skojarzenie, ale chciał je potwierdzić. Nie oszczędzał na pomocach, co w tej sytuacji było rozsądnym rozwiązaniem. Był na początkowym etapie gry, więc wpadka byłaby katastrofą. 

"Milionerzy": Co za KATASTROFA! Odwaga gracza zakończona poważną WPADKĄ

Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona, który zasiada na Żelaznym Tronie?

A. Arya Stark
B. Daenerys Targaryen
C. Cersei Lannister
D. Margaery Ryrell

Zarówno gracz, jak i Hubert Urbański nie byli wiernymi fanami "Gry o tron". Prowadzący miał problem z przeczytaniem nazwisk. Zawodnik żałował, że wcześniej wykorzystał koło "telefon do przyjaciela", bo był pewien, że jego wsparcie znało odpowiedź. Zostało mu ostatnie koło "pół na pół". Zostały odpowiedzi: A oraz C. Uczestnik uznał, że gdyby miał strzelać, to wybrałby odpowiedź C. Wskazał zatem poprawną odpowiedź.

Najnowsze