Milionerzy. Kalczyńska i Sołtysik się ZBŁAŹNILI? Odpadli przy pytaniu za 2 tysiące!

2020-12-04 7:05 dkow
Hubert Urbański Milionerzy TVN
Autor: Facebook

To wyjątkowy odcinek - choć widownia była pusta, studio "Milionerów" wypełniła magia świąt! W wydaniu specjalnym kultowego teleturnieju gwiazdy walczyły o najwyższą wygraną, a motywacja była ogromna - w końcu pieniądze przeznaczono na szczytny cel. Zobacz, jak poszło prowadzącym Dzień Dobry TVN!

Dzisiejszy odcinek "Milionerów" to zdecydowanie wyjątkowe 12 pytań i specjalni zawodnicy! Ten tydzień zdecydowanie należał do wyjątkowych - wczoraj padło kolejne pytanie za milion złotych! Za to twórczość sławnego polskiego wieszcza wywołała dużą niepewność! Czy znasz tę balladę Mickiewicza?  W tym odcinku jednak emocje były inne. W końcu to specjalne wydanie, a w nim twarze znane widzom z porannego programu stacji TVN - Dzień Dobry TVN! Warto dodać, że w odcinku pojawiło się nowe koło ratunkowe - zamiana pytania! Ten zabieg spowodowany był oczywiście... brakiem publiczności!

Zobacz też: Milionerzy: Ogromna niepewność! Ten przedmiot utrudnił uczestnikowi drogę do miliona

Przypomnijmy, że wygrane w tym odcinku pieniądze przekazano Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Pierwszą parą, która zmierzyła się z odpowiedzialnością, z jaką wiąże się zajęcie miejsca na przeciwko Huberta Urbańskiego (54 l.), był duet: Paulina Krupińska-Karpiel (33 l.) i Damian Michałowski (32 l.). To pytanie za 125 tys. złotych sprawiło im zbyt wielką trudność! Znacie poprawną odpowiedź? Zawodnicy postanowili wykorzystać nietypowe koło ratunkowe i wymienili pytanie poniższe! 

Kto "szczęście w domu nie znalazł, bo go nie było w ojczyźnie"?

A. Kordian

B. Gustaw-Konrad

C. Walter Alf

D. Jacek Soplica

Uczestnicy postawili na odpowiedź C, jednak ich sposób rozumowania był nietypowy. Myśleli, że w tej odpowiedzi chodzi o... Alfa, bohatera serialu komediowego z lat 90.! Odpowiedź była poprawna, jednak Walter Alf to inaczej... Konrad Wallenrod! Cóż, odpowiedź poprawna, to najważniejsze. Para zrezygnowała przy pytaniu o 250 tys. i przekazała 125 tys. złotych.

Zobacz też: Gwiazda TVN w ciąży. Radosną nowinę przekazała z mężem przy choince [ZDJĘCIE]

Dziesięć minut przed końcem odcinka do gry przystąpiła druga para: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Ich gra nie potrwała jednak długo. To pytanie za 2 tys. złotych okazało się nie do przejścia!

Gry na trybunach pada hasło: "Let's do the Poznań", kibice piłkarscy:

A. stają tyłem do murawy

B. dają sobie buziaki

C. wychodzą ze stadionu

D. rozbierają się do rosołu

Para nie znała odpowiedzi! Wybrali koło ratunkowe pół na pół, na ekranie pozostały warianty A i D. Uczestnicy wybrali odpowiedź D. Czy była poprawna? Niestety nie! Krótka to była rozgrywka, która zakończyła się wygraniem tysiąca złotych.

Groby znanych polskich muzyków, cz 2. Kozidrak, Klenczon i gwiazdor Budki Suflera | Niezapomniani
Najnowsze