Milionerzy: Pomylił się tylko o jeden kontynent! Z iloma kontynentami Morze Śródziemne dzieli linię brzegową?

2021-06-10 20:00 Dominika Kowalewska
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS Milionerzy, Hubert Urbański

Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe i sześciu chętnych, by zasiąść na najważniejszym miejscu w studiu "Milionerów". Przypomnijmy, że aktualnie na antenie stacji TVN emitowane są odcinki z poprzednich edycji programu. Z jakimi pytaniami musiał zmierzyć się kolejny uczestnik "Milionerów"? Hubert Urbański zaskoczył zawodnika zadając takie pytanie! Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź. Z iloma kontynentami Morze Śródziemne dzieli linię brzegową?

Po ostatnim pytaniu za milion trudno opanować emocje! Sprawdź, jak brzmiało najważniejsze pytanie w "Milionerach". Tym razem rozgrywka nie trwała aż tak długo i zakończyła się na stosunkowo niskich kwotach. Z tym pytaniem uczestnik sobie nie poradził. Zobacz, jak pójdzie tobie!

Z iloma kontynentami Morze Śródziemne dzieli linię brzegową?

A. tylko z jednym

B. zaledwie z dwoma

C. z trzema

D. aż z czterema

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. złotych! Uczestnik postawił na odpowiedź B, która okazała się niepoprawna! Czy wiecie, z iloma? Morze Śródziemne dzieli linię brzegową z trzema kontynentami: Azją, Europą oraz Afryką! Wiedzieliście?

SPRAWDŹ TEŻ: Prokop zakpił z Kaczorowskiej. Pokazał swoje "odrażające" zdjęcie

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze