Milionerzy: Pomylił się tylko o jeden kontynent! Z iloma kontynentami Morze Śródziemne dzieli linię brzegową?

2021-06-10 20:00
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS Milionerzy, Hubert Urbański

Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe i sześciu chętnych, by zasiąść na najważniejszym miejscu w studiu "Milionerów". Przypomnijmy, że aktualnie na antenie stacji TVN emitowane są odcinki z poprzednich edycji programu. Z jakimi pytaniami musiał zmierzyć się kolejny uczestnik "Milionerów"? Hubert Urbański zaskoczył zawodnika zadając takie pytanie! Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź. Z iloma kontynentami Morze Śródziemne dzieli linię brzegową?

Po ostatnim pytaniu za milion trudno opanować emocje! Sprawdź, jak brzmiało najważniejsze pytanie w "Milionerach". Tym razem rozgrywka nie trwała aż tak długo i zakończyła się na stosunkowo niskich kwotach. Z tym pytaniem uczestnik sobie nie poradził. Zobacz, jak pójdzie tobie!

Z iloma kontynentami Morze Śródziemne dzieli linię brzegową?

A. tylko z jednym

B. zaledwie z dwoma

C. z trzema

D. aż z czterema

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. złotych! Uczestnik postawił na odpowiedź B, która okazała się niepoprawna! Czy wiecie, z iloma? Morze Śródziemne dzieli linię brzegową z trzema kontynentami: Azją, Europą oraz Afryką! Wiedzieliście?

SPRAWDŹ TEŻ: Prokop zakpił z Kaczorowskiej. Pokazał swoje "odrażające" zdjęcie

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Dominika Kowalewska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze