Milionerzy: Zwierzę na wysokim stanowisku! By wygrać milion musiał zaryzykować

2021-03-02 21:03 dkow
Milionerzy
Autor: Screenshot Facebook Milionerzy TVN

"Milionerzy" to kultowy teleturniej, który od lat zbiera wokół telewizorów tysiące widzów! Chętnych na zdobycie miliona jest wielu, ale niewielu udaje się zasiąść na fotelu naprzeciwko Huberta Urbański. Nowi uczestnicy to nowe wyzwania. Znamy jedno z pytań! Sprawdź poprawną odpowiedź.

"Milionerzy" zaskakują! Pytania, które stają na drodze uczestników nowego sezonu teleturnieju okazują się wyjątkowo trudne. Niekiedy tak bardzo, że odpada aż dwóch chętnych na milion! Z czym musiał się zmierzyć kolejny uczestnik? Znamy jedno z pytań. Znasz poprawną odpowiedź?

Zobacz to: Milionerzy: Ogromna NIEPEWNOŚĆ uczestniczki! Poszło o KOBIECE STOPY

Piastuje stanowisko Chief Mousera u premiera Wielkiej Brytanii na Downing Street 10.

A. koń

B. szef ochrony

C. ogrodnik

D. kot

Uczestnik wykorzystał koła ratunkowe! Pół na pół sprawiło, że do wyboru zostały tylko dwa warianty - A i D. Czy uczestnik zdecydował się zaryzykować? Tak! Postawił na odpowiedź D, która okazała się poprawna! Jednak ostatecznie mężczyzna zakończył rozgrywkę zanim dotarł do pytania o 250 tys. złotych.

Sprawdź też: Smutna wiadomość dla fanów. Nie zobaczymy "Dance Dance Dance". Ważne zmiany!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grób Ireny Kwiatkowskiej na Powązkach. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze