Milionerzy: Pytanie o związki partnerskie. W którym z państw nie jest możliwe prawne zawarcie małżeństwa przez osoby tej samej płci?

2021-05-04 21:03 Wiktoria Policha
Milionerzy TVN
Autor: Facebook Milionerzy TVN Hubert Urbański, Milionerzy

Kolejny odcinek "Milionerów" przyniósł widzom przed telewizorami ogromne emocje. Hubert Urbański jak zawsze zadał uczestnikom szereg pytań w drodze do miliona. Oto jedno z nich! Sprawdź, czy znasz odpowiedź. W którym z państw nie jest możliwe prawne zawarcie małżeństwa przez osoby tej samej płci i nie zapowiada się, żeby w najbliższej przyszłości było?

Kolejny odcinek "Milionerów" to nowa szansa na milion złotych. Jak tym razem poradzili sobie uczestnicy show TVN? Tym razem w programie padło pytanie o związki partnerskie. Brzmiało następująco.

W którym z państw nie jest możliwe prawne zawarcie małżeństwa przez osoby tej samej płci i nie zapowiada się, żeby w najbliższej przyszłości było?

A: w Niemczech

B: w Austrii

C: w Hiszpanii

D: w Rosji

Uczestniczka długo zastanawiała się, jaka jest poprawna odpowiedź. Ostatecznie wybrała D, czyli w Rosji. To poprawna odpowiedź.

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Więcej pytań z "Milionerów":

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze