Milionerzy: To pytanie ROZŁOŻYŁO GO NA ŁOPATKI. Kim jest groomer?

2020-09-24 20:59 wp
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: Facebook, Milionerzy TVN Zarobiła ĆWIERĆ MILIONA w rekordowym czasie

Żeby wygrać milion trzeba grać i wykazać się niemałym sprytem i wiedzą ogólną. Poznaj kolejne pytanie z "Milionerów". Czym tym razem zaskoczył uczestników Hubert Urbański? Sprawdź czyz nasz odpowiedź i wiesz o co zadba groomer?

Każdy z zawodników ma ogromną szansę na zdobycie  wielkich pieniędzy. To, czy ją wykorzysta, zależy tylko i wyłącznie od spokoju, opanowania i przebiegłej taktyki. Pytania też grają tu znaczącą rolę. Jakie padło tym razem?

Milionerzy: Trudne pytanie z GEOGRAFII. Wyprztykał się z kół ratunkowych!

Groomer zadba o wygląd twojego:

A: auta

B: psa

C: basenu

D: trawnika

Milionerzy: Kłopotliwy znak zodiaku. Zawodniczka WPADŁA w tarapaty!

Zawodnik nie miał pojęcia kim jest groomer. Właśnie dlatego poprosił o pomoc publiczność. Niestety, odpowiedzi były równe - B i D. Gracz wybrał też pół na pół. Został wariant A i B. Wybrał tę drugą, okazała się poprawna, bo groomer zadba o wygląd twojego psa!

Milionerzy: Przerażające FILMOWE PYTANIE. Uczestniczka NIE ZNAŁA PODSTAW!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze