Milionerzy: Walczak i stojak to zasadnicze elementy kotła? [ODPOWIEDŹ]

2021-09-15 21:02
Milionerzy
Autor: Agencja TVN/x-news Znasz odpowiedź na to pytanie?

Kolejny wieczór to kolejna szansa na milion w "Milionerach". W ostatni odcinku uczestniczka nie miała szczęścia - jej gra zakończyła się wyjątkowo szybko. Na jakie pytanie trafił nowy gracz? Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź na to pytanie z "Milionerów". Walczak i stojak to zasadnicze elementy kotła?

W "Milionerach" uczestnicy decydują się na ryzyko, które kosztuje często duże pieniądze. Tym razem zawodniczka postanowiła je podjąć! Niestety, nie poszło zbyt dobrze. Znasz poprawną odpowiedź na poniższe pytanie?

Walczak i stojak to zasadnicze elementy kotła:

A. gazowego

B. parowego

C. perkusisty

D. lodowcowego

Tak brzmiało pytanie warte 125 tys. złotych. Uczestniczka zdecydowała się wykorzystać koło ratunkowe "telefon do przyjaciela". Niestety, ten nie znał poprawnej odpowiedzi. Uczestniczka zaryzykowała i postawiła na odpowiedź C, która była błędna! Poprawną odpowiedzią okazał się wariant B. Wiedzieliście?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE