Milionerzy: Kolejna fantastyczna rozgrywka zakończyła się wysoką wygraną

2021-01-12 20:30 dkow
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy" TVN, Hubert Urbański

Uczestnicy nie próżnowali. W kilku odcinkach dotarli do pytań o najwyższe stawki. Tak było i tym razem! Znamy jedno z pytań w "Milionerach". Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź. Krzysztof Komeda skomponował muzykę...

W "Milionerach" nadszedł okres wielkich wygranych! Ostatnio to biografia sławnych Polaków okazała się najtrudniejsza - sprawdź, czy znasz odpowiedź na to pytanie w "Milionerach". Tym razem uczestniczka stanęło do gry o 250 tys. złotych. Jednak to pytanie nie należało do najłatwiejszych!

Zobacz to: Milionerzy: Szedł jak burza! Fantastyczna rozgrywka i wielka wygrana

Krzysztof Komeda skomponował muzykę do wszystkich tych filmów, ale jeden z nich wyreżyserował kto inny niż pozostałe. Który?

A. "Nóż w wodzie"

B. "Matnia"

C. "Niewinni czarodzieje"

D. "Dziecko Rosemary"

Uczestnika postanowiła nie ryzykować i zakończyła grę z kwotą 125 tys. złotych. Która odpowiedź okazała się poprawna? Odpowiedź C! Film "Niewinni czarodzieje" został wyreżyserowany przez Andrzeja Wajdę, natomiast pozostałe trzy produkcje - przez Romana Polańskiego. Wiedzieliście?

Sprawdź też: Obrzydzony Mateusz Damięcki. Aktor bez litości uderza w Trójkę!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze