Milionerzy. Były prezenter TVP zamiast Urbańskiego! Tajemnica teleturnieju TVN wyszła na jaw

2020-11-26 19:44 mga
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: Facebook, Milionerzy TVN

Hubert Urnański wcale (54 l.) wcale nie był pierwszym wyborem gospodarza teleturnieju "Milionerzy". W 1999 roku pierwszym prowadzącym miał zostać Wojciech Jagielski (57 l.), radiowiec i dziennikarz znany z takich programów jak: "Wywiad z Wampirem", czy ".Dwururka".

- Zanim Hubert Urbański został wybrany na prowadzącego, to ja miałem być jego gospodarzem. Niewiele brakowało. Ale w związku z tym, że byłem związany innym kontraktem, to wyłącznie z przyczyn prawnych nie mogłem poprowadzić "Milionerów". Żałuję, że tak się stało. (...) Nauka jest moją pasją, a taki teleturniej jak "Milionerzy" też uczy - powiedział Wojciech Jagielski w rozmowie z portalem Plejada.

Dziennikarz swoją karierę w mediach rozpoczął w 1990 roku w Radiu Zet. Potem pracował w telewizji. Najpierw w nieistniejącej już telewizji RTL 7 (1996-2002) prowadził "Wywiad z Wampirem". Jego talk-show pokazywała także TVP2 jako "Wieczór z Jagielskim". Póżniej razem z Kazimierą Szczuką prowadził program w TVN pt. "Dwururka". Dziennikarz, który z wykształcenia jest lekarzem po Akademii Medycznej w Warszawie, był także współprowadzącym "Dzień dobry TVN" (2007-2010) i "Pytanie na śniadanie" (2010-2012) oraz jurorem w "Bitwie na głosy". Od 2014 roku związany jest z telewizją Superstacja. Wojciech Jagielski jest także muzykiem. Grał na perkusji w zespołach Kontrola W. i Kosmetyki Mrs. Pinki. Obecnie współpracuje z grupą Poparzeni Kawą Trzy.

Milionerzy: Wielka PORAŻKA. Rozgadana rozgrywka zakończyła się fatalną odpowiedzią

Hubert Urbański zdradził gigantyczny sekret "Milionerów". To nie dawało widzom spokoju! Teraz wszystko stało się jasne

Najnowsze