"Milionerzy": Zbędne ryzyko gracza. Odrzucił ostatnią szansę

2020-05-28 21:20 KSZ
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: Kadr z programu "Milionerzy" TVN, Hubert Urbański

Gracz znał odpowiedź na postawione przed nim pytanie. Aby potwierdzić swój trop skorzystał z koła ratunkowego. Ta decyzja przekreśliła jego szansę. Zawodnik błyskawicznie zawierzył przyjacielowi, który wyprowadził go na manowce! Pytanie było bardzo życiowe. Okazało się, że gracz doświadczy go na własnej skórze.

Nietypowe pytania to specjalność teleturnieju "Milionerzy". Uczestnicy często wpadają w popłoch i popełniają katastrofalne błędy! Oczywiście tracą przy tym ogromne pieniądze. Dla innych udział w teleturnieju to przede wszystkim dobra zabawa i możliwość poznania Huberta Urbańskiego. Na antenie TVN cały czas możemy śledzić powtórkowe odcinki "Milionerów". W poprzednim, uczestniczka straciła wszystko przez kłopotliwe pytanie, o prawie gołe miejsce... u ptaka! W 270. odcinku wystąpił Bartosz Hudak z Poznania. Do miliona zostało mu 5 pytań i dwa koła ratunkowe. W ósmym pytaniu za 75 tys. złotych, jego dobra passa zniknęła raz na zawsze.  

"Milionerzy": GIGANTYCZNA szansa na MILION. FORTUNA przepadła przez beztroską decyzję!

List mazalny wystawia bank. Komu?

A. tylko artystom

B. jedynie głowom państw

C. niewypłacalnym dłużnikom

D. tym, którzy spłacili kredyt

Gracz nie znał odpowiedzi, ale próbował coś wydedukować. Zastanawiał się między odpowiedzią B a D. Po namyśle stwierdził, że po co bank miałby wystawiać list głowom państw? Wyznał, że sam cały czas spłaca kredyt. Zawodnik musiał się upewnić, więc prowadzący zadzwonił do jego przyjaciela. Ten wskazał odpowiedź C. Choć zawodnik wcześniej sam wskazywał inną odpowiedź, po telefonie błyskawicznie zawierzył przyjacielowi. Nie wiedział, co go czeka w prawdziwym życiu. Gracz jak tylko spłaci swój kredy, sam otrzyma list mazalny! Prawidłowa odpowiedź to D. Niestety uczestnik nie skorzystał z koła "pół na pół" i zmarnował swoją szansę. Zakończył grę z czekiem na gwarantowane 40 tys. złotych. 

Kwit lub list mazalny to zgoda wierzyciela, tj. banku, na wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej nieruchomości. 

"Milionerzy": Bardzo ryzykowne posunięcie. ZWROT AKCJI zagwarantował sukces

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Andrzej Sośnierz z Porozumienia: Mam ograniczone zaufanie do ministra Szumowskiego [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.