Młodziutka dziewczyna Miszczaka JUŻ CIERPI przez romans? "Nie tak to miało wyglądać"

2020-04-15 8:07 Ewa Jabłońska
Anna Cieślak
Autor: Instagram Anna Cieślak

Po świętach okazało się, że Edward Miszczak romansuje z 26 lat młodszą od siebie Anną Cieślak. Dziewczyna znanego dziennikarza, dyrektora programowego TVN, nie była gotowa na wyjście na jaw ich związku.

Edward Miszczak jak dotąd był kojarzony wyłącznie z aktywnością zawodową. Nigdy nie gościł na plotkarskich kolumnach, nikt nie oburzał się ani nie fascynował jego życiem prywatnym. Wszystko zmienił związek dziennikarza z Anną Cieślak, młodą, dużo młodszą, aktorką.

Stało się. Chociaż jeszcze jakiś czas temu nikt nie przypuszczałby, że Edward Miszczak stanie się obiektem show-biznesowych plotek, jego relacja ze znaną młodą kobietą okazała się idealnym żerem dla prasowych i internetowych plotkarzy.

Miszczak ma 26 lat młodszą dziewczynę?! To aktorka i gwiazda TVN

Pudelek poinformował, że on i Anna Cieślak spotykają się od jesieni ubiegłego roku. Jak podają informatorzy, z przecieku tej informacji bardzo niezadowolona jest sama zainteresowana, Anna Cieślak, która liczyła na zachowanie swojego życia prywatnego, w tym intymnego, w tajemnicy.

Edward Miszczak
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS Edward Miszczak

Znajomi wiedzieli niewiele

Jak podaje Plotek, podobno nawet najbliżsi znajomi aktorki orientowali się jedynie z grubsza w jej życiu prywatnym. Byli świadomi tego, że w życiu Anny, znanej serialowej aktorki, pojawił się ktoś nowy. Nie mieli natomiast pojęcia, że jest to ktoś dużo starszy i wpływowy, mianowicie dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Podobno Anna obawiała się nawet krzywych spojrzeń ze strony swojego najbliższego otoczenia, choćby koleżanek i kolegów z serialu. Etykieta „dziewczyny dyrektora” była jej zmorą. Bała się, że jej kariera zawodowa, jakiekolwiek powodzenie w tej materii, nie będą kojarzone z jej talentem i wysiłkiem, tylko domniemaną protekcją starszego pana, z którym się spotyka. Byłaby to sytuacja niezręczna i krzywdząca dla samej zainteresowanej.

- Ania jest przerażona nagłym zainteresowaniem mediów. W ciągu 2 godzin odebrała kilkanaście telefonów. Nie tak to miało wyglądać - czytamy.

Anna i jej poprzedni partner Przemek uchodzili w środowisku za dobrana parę i tworzyli związek, z którym nie wiązały się żadne skandale. Tym razem Anna postawiła na kogoś, z kim wprawdzie sam związek może być wzorowy, ale jest sam w sobie kontrowersyjny. Młoda aktorka, może z tą młodością to przesada, w każdym razie nadal w zasadzie początkująca, i dojrzały, szpakowaty dziennikarz, jeden z najbardziej wpływowych, który w dużej stacji może wypromować kogo chce, jest władny pomóc nawet w karierze aktorskiej.

W życiu aktorki coś zmieniło się ewidentnie na przełomie lata i jesieni zeszłego roku. Jeszcze latem 2019r. pozowała na ściance z Przemysławem Wyszyńskim, podczas jednej z premier w Teatrze 6. piętro. Jej były wybranek był od niej 7 lat młodszy, a zaręczyła się z nim w 2015 roku, po roku znajomości. Prasa wielokrotnie spekulowała o ich ślubie, bo w kuluarach mówili o sobie per „mąż” i „żona”. Nie było jednak żadnego potwierdzenia odnoście sformalizowania ich związku. Związek Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak jest jego pierwszym po stracie żony (zmarła na raka w lutym ubiegłego roku), z którą ma synów Szymona i Szczepana.

Co ciekawe, w dzień wybuchu plotek o romansie, Anna Cieślak opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które opatrzyła wieloznacznym cytatem z "Zemsty" Aleksandra Fredry. Zobaczcie:

Najnowsze