Młynarska pokazała syna! Podobny do mamy? [ZDJĘCIA]

2020-02-21 14:44 rr
Młynarska pokazała syna! Podobny do mamy?
Autor: Akpa Młynarska pokazała syna! Podobny do mamy?

Agata Młynarska (55 l.) pochwaliła się w sieci zdjęciami syna. Tadeusz jest najmłodszym dzieckiem dziennikarki i skończył właśnie 31 lat. Jest podobny do sławnej mamy?

Agata Młynarska jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Dziennikarka doczekała się dwóch synów, Tadeusza i Stanisława, z małżeństwa z Leszkiem Kieniewiczem, a także wychowywała dwie dziewczynki z domu dziecka - Sylwię i Alicję. Niedawno najmłodszy syn gwiazdy obchodził urodziny. Młynarska postanowiła z tej okazji opublikować w sieci kilka jego zdjęć oraz opowiedzieć o jego pasji.

- Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym❤️❤️❤️ Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje. Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej, odważnej decyzji. Tadek - jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy❤️❤️❤️❤️Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie❤️ - napisała Agata Młynarska na Instagramie

Zobaczcie zdjęcia Tadeusza. Jest podobny do swojej sławnej mamy?

Najnowsze