Mołek wsparła Czarny Piątek. Internautka pyta, czy usunie własne dziecko...

2018-03-24 18:57 PMar
Magda Mołek
Autor: Instagram Magda Mołek pochwaliła się brzuszkiem

W "Czarny Piątek" kobiety protestowały przeciwko planom zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Akcję poparło wiele celebrytek, w tym dziennikarka Magda Mołek. W mediach społecznościowych spotkała ją za to duża krytyka od części internautek. Jedna z nich prowokacyjnie zapytała, nawiązując do faktu, że Mołek jest w ciąży: - Usunie pani dziecko, jeśli okaże się, że jest chore?

Pod koniec stycznia Magda Mołek zdradziła, że po raz kolejny zostanie mamą. Na swoim Instagramie dziennikarka opublikowała zdjęcie z pokaźnym brzuszkiem pisząc: - Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym  szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe.

Mołek zdecydowała się poprzeć "Czarny Piątek" poprzez publikację na swoim Instagramie:

 

#blackfriday

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek) Mar 23, 2018 o 8:35 PDT

Opublikowane zdjęcie rozpoczęło burzliwą debatę wśród jej obserwatorów. Jedna z obserwatorek mocno zapytała Mołek "czy usunie Pani swoje dziecko, jeśli się okaże, że jest chore?". Magda nie dała się jednak sprowokować i nie skomentowała uszczypliwej uwagi.

Zobacz także: Czarny Piątek. Nawet 55 tys. osób na demonstracji w Warszawie [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze