Monika Borys, macocha Natalii Kukulskiej. Jaką cenę zapłaciła za chwilę sławy? Rodzinny konflikt zniszczył jej karierę

Monika Borys
Autor: Monika Borys/ YouTube, kadr z klipu "Co ty królu złoty"

Monika Borys (55 l.) była piosenkarką, tancerką, aktorką i modelką. Swoje "pięć minut" w show-biznesie zawdzięcza w dużej mierze byłemu mężowi - Jarosławowi Kukulskiemu (+66 l.). Piosenka pt. "Co ty królu złoty" to ich wspólny hit! Monika Borys urodziła kompozytorowi syna Piotra. Nie rozwinęła swojej kariery. Było o niej głośno, ale za sprawą rzekomych konfliktów ze swoją pasierbicą, Natalią Kukulską. Jaka była prawda? Jak dziś radzi sobie Monika Borys? Sprawdź to!

Monika Borys to artystka urodzona 14 sierpnia 1965 roku w Warszawie. Ukończyła wydział estradowy Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Występowała jako aktorka w warszawskim Teatrze Syrena. Karierę wokalną zaczęła od wykonania piosenki  „To nie jest pora na miłość” (w 1987 roku). Utwór skomponował dla niej Ryszard Poznakowski (znany z zespołów Czerwono-Czarni i Trubadurzy). Monika Borys, w 1989 roku podbiła scenę w Opolu piosenką pt. "Co ty królu złoty" - autorstwa Jacka Cygana i Jarosława Kukulskiego. Borys poślubiła kompozytora i urodziła mu syna Piotra. Para rozwiodła się w 2003 roku. Monika Borys nie utrzymała się na polskim rynku muzycznym. Było głośno o jej rzekomym konflikcie z pasierbicą, czyli Natalią Kukulską. Po latach była żona Kukulskiego zmierzyła się z plotkami na swój temat.

ZOBACZ: Nie żyje twórczyni "Na Wspólnej", "Barw szczęścia" i innych serialowych hitów. Walczyła do samego końca

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Monika Borys: Kariera i małżeństwo z Jarosławem Kukulskim

Miałam swoje pięć minut i jestem wdzięczna losowi, że mogłam przeżyć cudowną przygodę z piosenką, ale... to już nie wróci - Monika Borys deklarowała to w mediach. Wspominała, jak cierpiała przez oszczerstwa na swój temat. Zmagała się z plotkami, np. zarzutem, że zmieniła życie Natalii Kukulskiej w koszmar, że była złą macochą albo, że była z Kukulskim tylko dla pieniędzy - choć przed ślubem podpisała intercyzę.

- Nie próbowałam się bronić. Nie reagowałam na oszczerstwa. Ale w końcu miarka się przebrała... Postanowiłam się rozwieść i zniknąć z życia rodziny, w której nigdy nie byłam akceptowana, licząc naiwnie, że nagonka na mnie się skończy. Nie skończyła się! - wyznała w wywiadzie w portalu "Kobieta.pl".

Monika Borys wycofała się z życia publicznego. Koniec kariery wokalnej nie przekreślił jej życia. Była artystka zajęła się budową swojego domu i odkryła, że właśnie takie zajęcie ją interesuje. Dziś ma własną firmę deweloperską!

Monika Borys
Autor: AKPA
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze