Monika Chwajoł z "Królowych życia" pojechała karocą na komunię córki. Internauci krytykują

2021-05-18 13:28 bilbo
Monika Chwajoł z Królowych życia karocą na komunię córki
Autor: AKPA Monika Chwajoł z "Królowych życia" karocą na komunię córki

Gwiazda "Królowych życia" przeszła samą siebie i przygotowała córce niemal małe wesele, a miało to być tylko przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej. Monika Chwajoł (42 l.) wynajęła nawet karocę, w którą wsiedli pod kościołem. Internet aż huczy od komentarzy. Co na to sławna mama?

Z pewnością celebrytka nie musi oszczędzać na przygotowaniu tak wyjątkowego dnia. Jej córka Michelle (10 l.) mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Jej znana mama wydała fortunę, a takiego efektu nie spodziewał się żaden z zaproszonych gości. I tylko internauci mają mieszane uczucia, czy taki przepych pasuje do takiego wydarzenia i małej dziewczynki.

ZOBACZ: Królowa życia jak ją Pan Bóg stworzył. Wszyscy zobaczyli jej imponujący biust. Jest gorące zdjęcie

Karoca i bal

Monika Chwajoł popularność zdobyła występując w programie "Królowe życia" na TTV. Co prawda pojawiła się tam już jakiś czas temu i tylko w jednej 6. edycji, ale do dziś jej życie śledzą tysiące fanów. A celebrytka jest chętna, żeby pokazywać jak opływa w luksusy.

Monika to prawdziwa bizneswoman, która jest współwłaścicielką firmy trasnportowej. Może pozwolić sobie na każdą zachciankę. Nic zatem dziwnego, że pierwszą Komunię Świętą swojej córki postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób.

Uroczystości odbyły się w Bazylice Świętej Trójcy w Krakowie. I tutaj Monika nie miała zbyt wielkiego wpływu na wygląd i przebieg ceremonii, ale gdy już opuścili kościół, zaczął się show "królowej życia". Na rodzinę czekała biało-złota karoca zaprzęgnięta w dwa rumaki. I tak przemierzali ulice Krakowa, niczym brytyjska rodzina królewska.

Przjęcie odbyło się w wykwintnej restauracji, gdzie na dzień dobry czekała wspaniała instalacja z balonów. Michell musiała sama czuć się jak mała królowa. Zaproszenie goście mogli skosztować najlepszych dań i trunków. Chwajoł nie oszczędzała tego dnia na niczym. Aż strach pomyśleć jakie prezenty dostała Michelle.

Odpowiada na hejt

I tylko internaci nie są przekonani, czy to wszystko pasuje do takiego wydarzenia, które powinno być przeżywane bardziej w sferze duchowej. Monika nie ma jednak wątpilowści, że to powinno wyglądać właśnie tak jak to przygotowała:

"To był piękny dzień, zjawili się wszyscy zaproszeni goście, uroczystość komunijna będzie zapamiętana na długo.Wyprawiłam takie przyjęcie jakie moja rodzina zawsze organizuje. U nas nie ma nigdy nudy. Zawsze jest gościnnie i wesoło! Radość, uśmiech i zadowolenie wszystkich gości było dla Nas największym prezentem", napisała na swoim Instagramie. "Dla mnie moje córki są Księżniczkami 💖👑dla których jestem wstanie gwiazdkę z nieba podarować!", dodała.

Królowe życia 10 - zwiastun
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze