Monika Mrozowska potwierdziła CIĄŻĘ. Zdjęcia z brzuszkiem i wyjaśnienia!

2020-09-15 13:17 KSZ
Monika Mrozowska potwierdziła ciążę
Autor: Instagram Monika Mrozowska potwierdziła ciążę

Monika Mrozowska (40 l.) oficjalnie potwierdziła swoją ciążę. Jakiś czas temu pokazała duży brzuszek. Sprytnie zasłoniła się nowym aktorskim projektem. Okazało się, że naprawdę jest w ciąży. Gwiazda "Rodziny zastępczej"po raz czwarty zostanie mamą i z dumą opowiada o swoich życiowych sukcesach oraz życiowych zawirowaniach.

Monika Mrozowska znów zostanie mamą. Radosną nowinę potwierdziła na Instagramie. Opublikowała ciążową sesję zdjęciową. Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazała się wcześniej z wielkim brzuszkiem, ale zdołała oszukać fanów, którzy myśleli, że to charakteryzacja do nowej roli. Aktorka potwierdziła, że naprawdę jest w ciąży. Mrozowska jest już mamą Karoliny i Jagody (ich ojcem jest Maciej Szaciłło), a także Józefa (jego ojcem jest operator filmowy Sebastian Jaworski). 

Monika Mrozowska prowokuje na plaży. Nie zamierza przepraszać

Monika Mrozowska, z powodu sensacji wokół jej ciąży, odpowiedziała na komentarze fanów i nie tylko. Wyznała, że jest zapracowaną mamą i że sporo się u niej dzieje. 17 września pojawi się jej premierowy eBook. Swój wyjątkowy stan potwierdziła dopiero teraz: - Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Gratulujemy!

ZOBACZ:Klaudia Helejcio obsypana luksusami na 30. urodziny. Mercedes od ukochanego to nie wszystko