Monika Richardson i jej partner przyłapani w nietypowej sytuacji. Co ona wyprawia? [ZDJĘCIA]

2021-06-17 6:00
Monika Richardson
Autor: AKPA Monika Richardson

Od kilku tygodni wiadomo już, że Monika Richardson ma nowego partnera. To przystojny biznesmen Konrad Wojterkowski. Paparazzi cały podglądają parę, przez co na jaw wyszła właśnie zabawna sytuacja. Widać, że Monika Richardson przyzwyczajona jest do tego, by w związku to ona nosiła spodnie.

Zazwyczaj to mężczyzna otwiera drzwi partnerce. Ale, jak widać, Monika Richardson (49 l.) to nowoczesna kobieta i nie ma problemu z tym, żeby było zupełnie odwrotnie. Ostatnio to ona otwierała swojemu nowemu chłopakowi drzwi do jej auta. Póki tego nie zrobiła, cierpliwie czekał przed samochodem.

NE PRZEGAP: Magda Gessler ze szczegółami opisała swój romans z Piotrem Adamczykiem. Doszło nawet do bójki!

Monika Richardson zawsze była niezależną kobietą. Nieważne, czy miała akurat męża, czy nie - zawsze musiała radzić sobie sama. Troszczyć się o finanse, o dom i rodzinę. Bywało nawet, że łożyła na dzieci swojego byłego. Przyzwyczajona jest więc do tego, że w związku to ona musi nosić spodnie. 

TYLKO U NAS: Monika Richardson zakochana! Intymne wyznanie gwiazdy: "Serce zabiło mi mocniej"

Dlatego Monika Richardson nie ma żadnego problemu, gdy czasem to ona jest kierowcą swojego nowego partnera, Konrada Wojterkowskiego (48 l.). A żeby tylko. Dziennikarka niczym rasowy dżentelmen potrafi otworzyć swojemu ukochanemu drzwi do auta. Zwłaszcza wtedy, gdy ten trzyma w rękach pakunki. Jak oni się pięknie uzupełniają! 

Ukradli rower syna Zamachowskiej. Wszystko się nagrało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze