Monika i Zbigniew Zamachowscy ROZSTALI SIĘ?! Wstrząsające szczegóły. ZDJĘCIA

2021-03-20 19:00
Monika i Zbigniew Zamachowscy
Autor: PODLEWSKI/AKPA Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski przechodzą poważny kryzys w związku. Para od kilku tygodni nie mieszka razem, a dziś we wczesnych godzinach popołudniowych aktor spakował swoje rzeczy i wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu, w którym wspólnie żyli przez ostatnie lata. W tym roku Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski mieli obchodzić 10 rocznicę związku. Wygląda na to, że jej nie doczekali...

Pierwsze informacje o rozpadzie ich małżeństwa docierały do nas już przed dwoma miesiącami. Monika Zamachowska wszystkiemu jednak zaprzeczała. To, że ostatnio nikt nie widuje jej w otoczeniu męża, wyjaśniła jego chorobą. Tak samo wytłumaczyła też jego przeprowadzkę do innego mieszkania. Zobacz więcej TUTAJ: Zbigniew Zamachowski jest poważnie chory! Wyprowadził się z domu. Tylko u nas szczegóły!

- Nic takiego nie ma miejsca, nie ma żadnego rozstania - mówiła nam jeszcze w lutym Monika Zamachowska.

Kilka tygodni później Zbigniew Zamachowski wrócił jednak do ich wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu, ale nie po to, by znów zamieszkać z żoną, a żeby ostatecznie się z niego wyprowadzić. Jak wynika z naszych informacji, Monika Zamachowska wczoraj wróciła z Włoch. Była tam oczywiście bez męża. Gdy zawitała do Polski, umówiła się ze Zbyszkiem, że ten zabierze z domu swoje rzeczy.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski - ROZSTANIE

Najwyraźniej nie chcieli się widzieć. Gdy Monika Zamachowska wyszła dziś po południu z domu, dopiero wtedy Zbigniew Zamachowski nagle zjawił się na ich osiedlu i zaczął wynoszenie swoich rzeczy. Pomagał mu syn. Podjechali pod blok samochodem chłopaka. Zbyszek wparował do mieszkania i po kilkunastu minutach wyniósł pierwsze pakunki - kartony z rzeczami, ulubiony obraz, a na koniec syn pomógł mu przenieść do nowego mieszkania także regał. Uwinęli się w godzinę.

ZOBACZ TAKŻE: Steczkowska zrobiła z siebie POŚMIEWISKO?! Załamie się, gdy zobaczy, co o niej piszą. ZDJĘCIA

Zbigniew Zamachowski zamieszkał w kawalerskim mieszkaniu, które kiedyś służyło mu za biuro. Ma tam pianino, swoje książki. Wygląda na to, że biurowe mieszkanie stało się właśnie jego nowym domem.

Kilkadziesiąt minut to wyprowadzce Zbyszka Monika Zamachowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego salonu, z którego jeszcze przed chwilą aktor zabierał swoje rzeczy. Dziennikarka nie wydała się zmartwiona. "Dom, słodki dom. Z ludźmi, których kochasz. Dobra muzyka. Kieliszek wina. Nie chcę niczego więcej" - podpisała zdjęcie.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski zostali parą w 2011 roku. Na początku nikt nie dawał im szans. Oni na przekór wszystkim stworzyli udany związek, a 7 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. W tym roku mieli obchodzić 10. rocznicę związku, na którą Monika Zamachowska bardzo się cieszyła. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE