Monika Zamachowska zwabiła męża leżąc w zadziornej pozie. Aktor uchwycił ten moment na zdjęciu

2021-01-14 18:04 ksz
Monika Zamachowska zwabiła męża leżąc w zadziornej pozie. Szybko zrobił jej zdjęcie
Autor: AKPA

48-letnia Monika Zamachowska pokazała, jak w domowym zaciszu ćwiczy jogę! Mąż nakrył ją na wykonywaniu pewnej pozycji i szybko zrobił jej zdjęcie, które trafiło do sieci. Dziennikarka pochwaliła się swoimi umiejętnościami, a przede wszystkim rozciągniętym ciałem. Też tak potraficie? Sprawdźcie, co wyprawia ta gwiazda na kwarantannie!

Monika Zamachowska wróciła już do Polski po bajkowych wakacjach w Dubaju. Przy okazji postanowiła ujawnić, ile zarabia po zwolnieniu z TVP. Będziecie w szoku, jak wyglądają teraz jej finanse. Gwiazda sama się do tego przyznała.  Zamachowska pochwaliła się również swoim hobby. Dziennikarka ćwiczy jogę i robi to on-line razem ze swoją córką Zosią, która przebywa teraz w Londynie. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć, w jakiej formie jest Zamachowska i jak radzi sobie z wykonaniem pozycji w jodze. Jej mąż, czyli znany aktor Zbigniew Zamachowski uchwycił ten moment i zrobił jej, jak sama Monika przyznała, "nieoczywiste" zdjęcie. Sami zobaczcie, co można robić na kwarantannie. Dziennikarka narzeka na to, że mimo pandemii w jej życiu nie ma chwili wytchnienia, więc taki trening to dla niej relaks. 

Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora

ZOBACZ:Koszmarny koniec małżeństwa córki Zborowskiego. Z pomocą przyszedł specjalista i rodzina. Musi zacząć żyć od zera

Najnowsze