Półnagie gwiazdy: Herbuś, Etna i Moro w lodowatej wodzie. Ty też możesz tak morsować [GALERIA]

2021-01-18 6:00 dav pam ksz
Gwiazdy morsują
Autor: instagram Gwiazdy morsują

Brrr, nam od samego patrzenia robi się zimno, ale gwiazdy pokochały morsowanie, czyli kąpiele w zimnej wodzie. Zdjęciami chwalą się w internecie i zachęcają fanów do kąpieli zimą. Znane osobowości pokazały, jak przygotowują się do tej aktywności, co mają na sobie i najważniejsze - jak się po tym czują! Morsowanie stało się bardzo popularnym sposobem hartowania organizmu wśród gwiazd już kilka lat temu. Jakie korzyści mogą z tego wyniknąć? Sprawdźcie to!

Śmiało można powiedzieć, że morsowanie to nowa moda. Od kilku tygodni profile społecznościowe zalewają zdjęcia z kąpieli w lodowatej wodzie. Powstało już wiele prześmiewczych obrazków na ten temat. Gwiazdy nic jednak sobie z tego nie robią i na własnej skórze sprawdzają, czy faktycznie taka kąpiel jest zbawienna dla organizmu.

Joanna Moro lodowatej wody się nie boi [ZDJĘCIA]

Joanna Moro (37 l.), która kilka lat temu jako jedna z pierwszych gwiazd odważyła się na morsowanie, nie zrezygnowała z tego nawet w ciąży. Rok temu jej śladem poszła gwiazda disco polo Etna, która testuje swoją wytrzymałość na zimno w mazurskich jeziorach. W tym roku pojawiły się kolejne miłośniczki morsowania, m.in. Edyta Herbuś (40 l.), Sonia Bohosiewicz (46 l.), Monika Dryl (42 l.).

Gwiazdy w lodowatej wodzie. Tak chwalą się morsowaniem

Korzyści z morsowania mogą Was zaskoczyć! Kąpiele w zimnej wodzie dostarczają energii i poprawiają samopoczucie. Morsowanie wzmacnia odporność, ale należy się do tego odpowiednio przygotować. Warto skorzystać z poradników, dzięki którym odpowiednio przygotujesz się do morsowania i zadbasz o swoje bezpieczeństwo. Porady znajdziesz w książce Ewy Zwierzchowskiej. Koniecznie zobacz naszą galerię! Sprawdź, jak gwiazdy przygotowały się do spotkania w zimnej wodzie. 

Najnowsze