Mrozowska SZCZERZE o kobietach w ciąży: Skóra pęka, czujemy ból

2020-10-18 7:51 Jot
Monika Mrozowska pochwaliła się CZWARTĄ CIĄŻĄ
Autor: AKPA Monika Mrozowska pochwaliła się CZWARTĄ CIĄŻĄ

Monika Mrozowska to aktorka, która jest znana głównie z serialu familijnego "Rodzina zastępcza". Jako nastolatka grała w nim rezolutną Majkę. Być może grając bohaterkę, która miała dużą rodzinę, sama zapragnęła taką mieć. Aktualnie aktorka jest w czwartej ciąży. W Internecie podzieliła się osobistymi, intymnymi wręcz szczegółami o ciąży.

Aktorka Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka. Ciężko  uwierzyć, że w tym roku skończyła 40 lat, bo wygląda jak nastolatka. Aktorka jest już mamą prawie dorosłej córki Karoliny, dziesięcioletniej córki Jagodę i kilkuletniego synka Józka. Teraz do gromadki dołączy kolejna pociecha. Mimo zmian Mrozowska nie zwalnia tempa. Niedawno na rynku pojawił się jej ebooka dotyczący zdrowego jedzenia, a konkretnie kuchni wegańskiej: "Jak gotować by nie marnować". Jak gwiazda sama przyznaje: - Nie jestem „ na diecie” tylko od wielu, wielu lat jestem wierna mojemu sposobowi życia, a on odpłaca mi się najlepiej jak umie, czyli tym, że mogę odrobinę „ oszukiwać” zegar biologiczny. Poza tymi moimi, osobistymi korzyściami cieszy mnie, że taka dieta jest łaskawsza dla środowiska i bardziej ekologiczna. To wszystko najwyraźniej jeszcze bardziej ją napędza.

Ostatnio napisała, jak się czuje: - Czuję się jak... pączek w maśle... tyle że na plaży 🤦‍♀️😂🤪 A tak serio... to myślę sobie, że kobiety są NIESAMOWITE. Przez tyle miesięcy dźwigamy taki ciężar, skóra ( nie tylko na brzuchu 🙈🙊🙉) rozciąga się do granic możliwości, czasami...pęka... Czujemy ból, często niemoc, bo przyzwyczajone do innych „gabarytów” poruszamy się trochę jak słoń w składzie porcelany 😂 Potem wydajemy na świat dziecko i... dalej nie ma zmiłuj 🙈😁 Tylko, że wtedy zdarza się, że schodzimy na drugi plan, bo maluch pochłania całą uwagę wszystkich dookoła ... A mnie się wydaje, że wtedy powinnyśmy być traktowane ze szczególną troską, bo...wykonałyśmy kawał dobrej roboty - opisała świat młodych matek. Poruszający wpis zakończyła wyznaniem, że obecnie przybyło jej siedem kilogramów. Trzeba przyznać, że Mrozowska kwitnie w ciąży!

Stan Borys szczerze o powrocie do pracy: Mój głos jeszcze śpi I #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze