Na Wspólnej, odcinek 3078: Mroczna tajemnica Adama. Nawet Daria nie wie co ukrywa jej ukochany!

2020-05-23 8:01 sz
Na Wspólnej, odcinek 3078: Mroczna tajemnica Adama. Co ukrywa ukochany Darii?
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3078: Mroczna tajemnica Adama. Co ukrywa ukochany Darii?

W 3078 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) odkryje, że Adam (Marcin Rogacewicz) skrywa mroczny sekret! W nadchodzących tygodniach córka Sławka (Mariusz Słupiński) postanowi przeprowadzić się do kochanka. Po krótkiej batalii z ojcem spakuje swoje rzeczy i w 3078 odcinku pojedzie do Adama, gdzie znajdzie tajemnicze pudło. Psycholog wpadnie w szał, gdy dziewczyna spróbuje do niego zajrzeć. Co takiego ukrywa Adam? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3078 - wtorek, 26.05.2020, o godz. 20.15 w TVN

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" związek Darii i Adama wejdzie na kolejny poziom. Do tej pory kochankowie spotykali się u niego w domu lub okazjonalnie w domu Dziedziców. Między studentką i wykładowcą zrobi się na tyle poważnie, że dziewczyna wkrótce zacznie nalegać na zamieszkanie razem! Adam z chęcią przystanie na tydzień próbny.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3078: Ewa zabije pacjenta w klinice? Wplącze w to Ostrowskiego

Według doniesień "Świata Seriali" Daria natychmiast popędzi do ojca, żeby przekazać mu szczęśliwą nowinę. Sławek oczywiście nie będzie zachwycony, ponieważ uważa, że starszy i niepełnosprawny mężczyzna nie jest odpowiednim kandydatem na partnera córki. Dziedzic spotka się z psychologiem i powie mu to prosto w twarz. Adam w "Na Wspólnej" zapunktuje u "teścia" mówiąc, że jeżeli zauważy nieszczęście Darii, to natychmiast sam z siebie zakończy związek, bo ją kocha i nie chce jej krzywdy.

Po gorącym wyznaniu Sławek zmieni zdanie o Adamie i zrozumie, że młodzi naprawdę się kochają. Daria w 3078 odcinku "Na Wspólnej" bez wahania weźmie swoje rzeczy i pojedzie do mieszkania kochanka. Zaprosi rodziców na kolację, żeby we czwórkę uczcić nowy rozdział w życiu. Po wyjściu gości dziewczyna zajrzy do pawlacza. Znajdzie tam tajemnicze pudełko i spróbuje zobaczyć o znajduje się w środku. Zauważy to Adam, który w 3078 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie w szał! Zabroni Darii kiedykolwiek tam zaglądać. Wykręci się tłumaczeniem, że to stare dokumenty. Co tak naprawdę ukrywa? To nie może być nic dobrego!

Sprawdź też: Śmierć Roberta w Na Wspólnej? Weronika będzie patrzyła jak Robert umiera - ZDJĘCIA

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze