Najpiękniejsze FILMY w TV o trudnej MIŁOŚCI (31.07-6.08)

2020-07-31 19:46 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Przeważnie to kobiety uwielbiają filmy, gdzie miłość odgrywa główną rolę, jednak w tych filmach to najsilniejsze z uczuć nie ma łatwych warunków do tego, by się rozwijać i dojrzewać. Jak sobie z tym poradzą bohaterowie tych filmów? Czy w końcu odnajdą spełnienie? Odpowiedź już w tym tygodniu w telewizji.

Patryk Vega ujawnia, kto jest na taśmach afery podkarpackiej #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dla Ciebie wszystko

Jako nastolatkowie, Dawson Cole (Luke Bracey) i Amanda Collier (Liana Liberato), byli w sobie zakochani, mimo dzielących ich różnic.
Chłopak wychowywał się w rodzinie patologicznej, dziewczyna pochodziła z dobrej familii z tradycjami. Ich drogi rozeszły się w tragicznych okolicznościach. Dwadzieścia lat później Dawson (James Marsden) wraca do miasteczka na pogrzeb przyjaciela. Spotyka Amandę (Michelle Monaghan), która obecnie jest mężatką i ma trójkę dzieci. Ich dawne uczucie odżywa, a wraz z nim pojawiają się dawne i nowe problemy.

Emisja w TV:
Piątek 0.50 TVP 2

 

 

Soból i panna

Początek XX wieku. Michał Rajecki (Jacek Borkowski), szlachetnie urodzony student, przyjeżdża na wakacje w rodzinne strony. Podczas polowania poznaje wieśniaczkę, Warszulkę (Jolanta Nowak), w której zakochuje się z wzajemnością.
Oboje obiecują sobie wierność i postanawiają związać się na całe życie. Chłopak dochodzi jednak do wniosku, że jego środowisko nigdy nie zaakceptuje podobnego mezaliansu. Decyduje się więc rozstać z Warszulką. Trapiony wyrzutami sumienia, namawia ją do małżeństwa z zamożnym chłopem, Józefem (Adam Marjański), który od dłuższego czasu zabiega o jej rękę. Niebawem panicz uświadamia sobie, że rezygnując z miłości popełnia ogromny błąd. Wraca do osady z nadzieją, że nie wszystko jeszcze stracone...

Emisja w TV:
Piątek 10.25 Kino Polska

 

 

Dziewczyna z lilią

Colin (Romain Duris) prowadzi beztroskie, pełne rozrywek życie w odrealnionym świecie. W jego otoczeniu mają miejsce niesamowite, absurdalne wydarzenia.
Na przyjęciu u przyjaciółki swojego kucharza mężczyzna poznaje Chloé (Audrey Tautou). Zakochuje się ze wzajemnością w atrakcyjnej, pełnej uroku kobiecie. Niebawem wychodzi na jaw, że Chloé jest poważnie chora. W jej płucu zaczyna rozwijać się lilia, zagrażając życiu ukochanej Colina. Aby ratować Chloé, mężczyzna zmienia swoje życie. Rezygnuje z przyjemności i robi wszystko, by zdobyć pieniądze na leczenie partnerki.

Emisja w TV: 
Piątek 8.50 Kino TV

 

 

Polubić czy poślubić

Zamożny Alex Whitman (Matthew Perry), ambitny projektant z Nowego Jorku, przyjeżdża służbowo do Las Vegas, gdzie ma nadzorować budowę nocnego klubu.
W barze poznaje fotograf Isabel Fuentes (Salma Hayek), piękną i pełną temperamentu dziewczynę z meksykańskiej rodziny, wierzącą w gusła i przeznaczenie. Po wspólnie spędzonej nocy Isabel znika. Trzy miesiące później zjawia się w mieszkaniu Aleksa i oznajmia mu, że jest w ciąży. Zamierza sama wychować dziecko, ale prosi go, aby spotkał się z jej rodziną, która chce zobaczyć ojca dziecka. Żywiołowa familia Fuentesów wywiera duże wrażenie na Aleksie, który wychowywał się w zupełnie innym środowisku. Niespodziewanie mężczyzna oświadcza się Isabel.

Emisja w TV:
Piątek 6.45 TNT

Najnowsze