Nasz Nowy Dom: Tragiczne warunki mieszkalne rodziny z Wieliszewa [ZDJĘCIA PRZED I PO]

2020-09-24 19:29 wp
Nasz Nowy Dom - Wieliszew
Autor: POLSAT Nasz Nowy Dom w Wieliszewie PO metamorfozie

W środę poznaliśmy historię pani Wioletty i pana Dariusza - małżeństwa, które wspólnie wychowuje trzynastoletnią Zosię i dziewięcioletniego Patryka. Mieszkali w wynajętym mieszkaniu. Od lat starali się wyremontować pusty, stary dom po rodzinie pani Wioletty. Te plany ubiegłej jesieni legły w gruzach.

Pani Wioletta doznała rozległego wylewu, lekarze cudem ją uratowali, szanse były niewielkie. Kobieta walczy o sprawność, a koszty rehabilitacji pochłaniają znaczną część rodzinnego budżetu. Pan Dariusz pracuje, ale to nie wystarcza. W tej sytuacji remont starego domu był dla rodziny jedynym ratunkiem, aby zaoszczędzić na wynajmie mieszkania, a pani Wiolecie byłoby o wiele łatwiej żyć we wnętrzach przystosowanych do jej sprawności.

"Nasz Nowy Dom" Antonin: to było PODPALENIE! Dowbor OBURZONA. Jest decyzja o POMOCY

Zosia chciałaby rozwijać swój talent plastyczny, Patryk grać na instrumentach. To wszystko okazało się możliwe, bo w życiu rodziny pojawiła się ekipa do zadań specjalnych - Katarzyna Dowbor, Martyna Kupczyk i Wiesiek Nowobilski. Wyremontowali ich dom w Wieliszewie. Efekty metamorfozy możecie zobaczyć w naszej galerii. Sprawdź zdjęcia przed i po.

"Nasz Nowy Dom": Dowbor wsparła ofiary przemocy domowej. Tragiczne warunki [GALERIA]

W czwartek o godzinie 19:35, jubileuszowy 200 odcinek programu "Nasz Nowy Dom".

Najnowsze