Program "Nasz Nowy Dom" zyskał nowego szefa! Co o nim wiadomo?

2021-04-12 11:26 Wiktoria Policha
Nasz Nowy Dom zyskał nowego prowadzącego! Co o nim wiadomo?
Autor: Polsat "Nasz Nowy Dom" zyskał nowego prowadzącego! Co o nim wiadomo?

"Nasz Nowy Dom" zyskał nowego szefa! Będzie nadzorował prace budowlane. Co o nim wiadomo i kim jest? Jak podaje Polsat, Przemysław Oślak to trzeci kierownik ekipy, który poza Wieśkiem Nowobilskim i Arturem Witkowskim, będzie odpowiadał za metamorfozy domów naszych bohaterów.

Pan Przemek ma 32 lata. Urodził się, wychował i nadal mieszka w Bujakowie nieopodal Bielska-Białej. Studiował na Akademii Krakowskiej. Ma żonę i synka Antosia. Kocha Podbeskidzie, dlatego to właśnie tam wybudował dom dla swojej rodziny. Przemek uwielbia pracę z ludźmi i bycie w ciągłym ruchu. Czerpie radość z wyzwań, jakie stawia jego praca. Nowy członek ekipy ma swoją firmę budowlaną, a wraz z nią na koncie liczne projekty wymagające terminowości. 

ZOBACZ: Piotr Gąsowski igra z Tomaszem Kammelem. Przerobił scenę z "Misia" i ośmieszył nią prezentera TVP

Przemysław Oślak jako szef ekipy budowlanej zadebiutuje w 229 odcinku programu "Nasz Nowy Dom", który na antenie zobaczymy już w środę 14 kwietnia! W odcinku poznamy historię rodziny z niewielkiego miasteczka Babiak nieopodal Koła. To właśnie tam mieszka pani Agata, która z pomocą mamy wychowuje dwóch synów, wymagających szczególnej uwagi i troski. Warunki życia rodziny są ekstremalnie trudne.

Nowy szef ekipy budowlanej w programie "Nasz Nowy Dom"

Pomysł, aby zaangażować się w wyjątkowy projekt, jakim jest "Nasz Nowy Dom" nie wziął się z potrzeby zarobku czy z chęci zdobycia popularności. Idea programu jest bardzo bliska wartościom, w jakich Przemek został wychowany. Zdaje sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie logistyczne i profesjonalne, ale jest przekonany, że sobie poradzi. Od dawna jest fanem programu i rozkład przebiegu prac zna na pamięć:

SPRAWDŹ: Dominika Tajner w objęciach nowego partnera! "Tęsknię kochanie"

- Dla mnie to przede wszystkim wielkie wyzwanie. Ale też świadomość, że to nie tylko kwestia honoru, żeby dać radę, to także niesienie pomocy. Śledzę program od lat i bardzo chciałem dołączyć do tego projektu. Pomagam spełnić czyjeś marzenia i jednocześnie spełniam swoje.

Przemysław Oślak
Autor: Polsat Przemysław Oślak
Przemysław Oślak wraz z ekipą
Autor: Polsat Przemysław Oślak wraz z ekipą
Nasz Nowy Dom 7 i 8 kwietnia. Katarzyna Dowbor pomaga kolejnym rodzinom
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze