Program "Nasz Nowy Dom" zyskał nowego szefa! Co o nim wiadomo?

2021-04-12 11:26
Nasz Nowy Dom zyskał nowego prowadzącego! Co o nim wiadomo?
Autor: Polsat "Nasz Nowy Dom" zyskał nowego prowadzącego! Co o nim wiadomo?

"Nasz Nowy Dom" zyskał nowego szefa! Będzie nadzorował prace budowlane. Co o nim wiadomo i kim jest? Jak podaje Polsat, Przemysław Oślak to trzeci kierownik ekipy, który poza Wieśkiem Nowobilskim i Arturem Witkowskim, będzie odpowiadał za metamorfozy domów naszych bohaterów.

Pan Przemek ma 32 lata. Urodził się, wychował i nadal mieszka w Bujakowie nieopodal Bielska-Białej. Studiował na Akademii Krakowskiej. Ma żonę i synka Antosia. Kocha Podbeskidzie, dlatego to właśnie tam wybudował dom dla swojej rodziny. Przemek uwielbia pracę z ludźmi i bycie w ciągłym ruchu. Czerpie radość z wyzwań, jakie stawia jego praca. Nowy członek ekipy ma swoją firmę budowlaną, a wraz z nią na koncie liczne projekty wymagające terminowości. 

ZOBACZ: Piotr Gąsowski igra z Tomaszem Kammelem. Przerobił scenę z "Misia" i ośmieszył nią prezentera TVP

Przemysław Oślak jako szef ekipy budowlanej zadebiutuje w 229 odcinku programu "Nasz Nowy Dom", który na antenie zobaczymy już w środę 14 kwietnia! W odcinku poznamy historię rodziny z niewielkiego miasteczka Babiak nieopodal Koła. To właśnie tam mieszka pani Agata, która z pomocą mamy wychowuje dwóch synów, wymagających szczególnej uwagi i troski. Warunki życia rodziny są ekstremalnie trudne.

Nowy szef ekipy budowlanej w programie "Nasz Nowy Dom"

Pomysł, aby zaangażować się w wyjątkowy projekt, jakim jest "Nasz Nowy Dom" nie wziął się z potrzeby zarobku czy z chęci zdobycia popularności. Idea programu jest bardzo bliska wartościom, w jakich Przemek został wychowany. Zdaje sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie logistyczne i profesjonalne, ale jest przekonany, że sobie poradzi. Od dawna jest fanem programu i rozkład przebiegu prac zna na pamięć:

SPRAWDŹ: Dominika Tajner w objęciach nowego partnera! "Tęsknię kochanie"

- Dla mnie to przede wszystkim wielkie wyzwanie. Ale też świadomość, że to nie tylko kwestia honoru, żeby dać radę, to także niesienie pomocy. Śledzę program od lat i bardzo chciałem dołączyć do tego projektu. Pomagam spełnić czyjeś marzenia i jednocześnie spełniam swoje.

Przemysław Oślak
Autor: Polsat Przemysław Oślak
Przemysław Oślak wraz z ekipą
Autor: Polsat Przemysław Oślak wraz z ekipą
Nasz Nowy Dom 7 i 8 kwietnia. Katarzyna Dowbor pomaga kolejnym rodzinom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE