Natalia Kukulska w wyjątkowej scenerii. "Średniowieczne igraszki małżeńskie"

2021-07-31 18:00
Natalia Kukulska
Autor: fot. AKPA Natalia Kukulska

Natalia Kukulska (45 l.) to wokalistka, która niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Tym razem zrobiła wyjątek! W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia, które oczarowały fanów. Kukulska pochwaliła się fotografiami z francuskich wakacji z mężem Michałem Dąbrówką. Piękne widoki i romantyczne chwile. Fani: "Jest ogień między Wami".

Natalia Kukulska spędza właśnie romantyczne wakacje w słonecznej Francji. Córka piosenkarki Anny Jantar ceni sobie prywatność i rzadko dzieli się publicznie fragmentami swojego życia prywatnego. Niedawno zrobiła wyjątek, jednak miała ku temu powody! Jej ukochany syn Jan obchodził 21. urodziny. Wokalistka zrobiła coś wyjątkowego! Syn Kukulskiej i Michała Dąbrówki poszedł w ślady rodziców i z radością oddaje się pasji, jaką jest dla Jana muzyka. Chłopak jest jednym z trójki dzieci pary. Natalia Kukulska i Dąbrówka są małżeństwem od 21 lat! Sakramentalne "TAK" powiedzieli sobie w lutym 2000 roku. Pomimo upływu lat, miłość kwitnie! Wokalistka ponownie nagięła swoje zasady i opublikowała kilka romantycznych ujęć. Fani z radością skomplementowali idolkę. Posypała się lawina pozytywnych komentarzy! A jest co chwalić - para ze zdjęć wręcz zaraża dobrą energią!

Kukulska: "Średniowieczne igraszki małżeńskie"

Na swoim Instagramie wokalistka opublikowała serię zdjęć, dokumentującą wakacje, które spędza z mężem w słonecznej Francji. Piękne widoki, zachody słońca i natura. Pośród malowniczych scenerii pozuje sama bądź z ukochanym. Para przytula się i obdarowuje całusami.

"Średniowieczne igraszki małżeńskie. Magic hour. Świecie Nasz… pięknyś!" - napisała artystka.

Przepełnione romantyzmem i miłością ujęcia wręcz zapierają dech w piersi! Odczuli to fani, którzy zachwycili się sesją.

"Jak można być tak zwyczajnym😍 takim szczęśliwym z bliskości, z miłości, ze zwykłych rzeczy. Takich "celebrytów" to ja kocham😍😍",

"Jest ogień między Wami 🔥🔥",

"Piękni ludzie, piękna para😍😍😍Zawsze podziwiam ❤️".

Trudno zaprzeczyć! Para wygląda na zakochaną. Sami zobaczcie!

Syn Natalii Kukulskiej marzy o śpiewaniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE