Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na wakacjach! Widać, że są ze sobą BLISKO [ZDJĘCIA]

2020-08-01 10:05 PMar
Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na wakacjach! Widać, że są ze sobą BLISKO
Autor: Instagram Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk na wakacjach! Widać, że są ze sobą BLISKO

Szalejący w Hiszpanii koronawirus nie przeszkodził Natalii Siwiec wraz z mężem i córeczką wybrać się na wakacje na Ibizie. Na wyspie tej wynajmują ekskluzywny apartament razem z Jarosławem Bieniukiem i jego dziećmi.

Nie jest tajemnicą, że rodzina Bieniuków od lat przyjaźni się z rodziną Natalii Siwiec. Na Instastory tej ostatniej wielokrotnie widać było Oliwię Bieniuk, która zajmuje się jej córeczką. Tym razem córka Bieniuka jest jednocześnie na wakacjach oraz opiekunką Mii na Ibizie. Wiemy to dzięki profilowi Siwiec oraz jej męża Mariusza Raduszewskiego na Instragramie.

Jak wiadomo, relacje na Instagramie znikają po 24 godzinach, lub gdy po prostu zechce usunąć je autor. Niestety wspólne relacje dwóch rodzin nie są już dostępne. Jednak czujni fani rodziny Natalii Siwiec dopatrzyli się na InstaStory Raduszewskiego Jarosława Bieniuka wraz z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Janem.

To kolejny gorący kierunek, który wybrała celebrytka w dobie pandemii koronawirusa. Razem z mężem Mariuszem Raduszewskim i ich córeczką Mią, wybrali się nie tak dawno na Mykonos.

Koloseum - Stifler

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze