Natalia Siwiec tylko udaje, że ma męża! Gigantyczna ściema wyszła na jaw. Zdradziła to Janachowska

2020-12-04 20:35 DECK
Natalia Siwiec, mąż
Autor: Akpa Natalia Siwiec, mąż

Natalia Siwiec (37 l.) często pokazuje się w towarzystwie swojego męża, byłego piłkarza Mariusza Raduszewskiego. Okazuje się jednak, że ich małżeństwo oficjalnie nie istnieje. Prawdę ujawniła polska specjalistka od ślubów - Izabela Janachowska (34 l.). Tak naprawdę Natalia Siwiec, choć obiecała to rodzinie, do dziś wymiguje się od wzięcia ślubu. Poznajcie szczegóły.

Natalia Siwiec wzięła udział w internetowym programie Izabeli Janachowskiej "Śluby gwiazd". Co prawda opowiedziała w nim o swoim szalonym ślubie w Las Vegas, ale przy okazji na jaw wyszła niewygodna prawda.

W 2012 roku, po ośmiu latach w związku Natalia Siwiec i były piłkarz Mariusz Raduszewski zdecydowali się na bardzo spontaniczny ślub w Las Vegas. Na ten pomysł wpadła Natalia w samolocie, kiedy razem z partnerem lecieli na urlop do Stanów. Modelka zapewnia, że wszystko to było na poważnie.

- My podeszliśmy do tego serio. Byliśmy przeszczęśliwi i bardzo podekscytowani. To było takie nasze. I ja każdemu polecam, żeby przeżył coś takiego. Czuliśmy ogromną więź. Nie myśleliśmy o tym, czy cioci się podoba - powiedziała gwiazda w programie.

Zobacz także: Ale wpadka! Natalia Siwiec nie chciała tego pokazać. TYLKO DLA DOROSŁYCH

Jak zauważyła Janachowska, na ślubie w Vegas nie było rodziny. Okazuje się, że Natalia obiecała bliskim, że w Polsce weźmie z Mariuszem prawdziwy ślub, ale słowa nie dotrzymała.

- Zabrakło rodziny, ale nie było jej przykro. Omawialiśmy z każdym przed, powiedzieliśmy, że chcemy wziąć ślub. Ale zadeklarowaliśmy, że nie będziemy legalizować tego związku w Polsce i zrobimy jeszcze jeden ślub. Ta deklaracja jest na razie zawieszona. Co się stało? Nie jestem fanką ślubów - wyjaśniła tajemniczo Natalia i dalej się wymigiwała: - Ja bym chciała to powtórzyć, ale moja siostra bierze niedługo ślub. Nie jest to dla mnie tak bardzo ważne. Obiecaliśmy rodzinie, ale jakoś nikt nie oczekuje tego. Wszyscy marzą o wielkim ślubie, ja tak nigdy nie miałam. No, może jak byłam małą dziewczynką, marzyłam o sukni ślubnej - dodała Siwiec. 

Natalia Siwiec w "Dziewczynach z Dubaju"?! Co ujawni SEKSPRODUKCJA Dody?

Co ciekawe, tuż przed ślubem w Vegas Natalia i Mariusz musieli stawić się w prawdziwym urzędzie, a tam dostali dokumenty niezbędne do późniejszej legalizacji ślubu w Polsce. Ale to na się jeszcze nie zdecydowali, choć minęło już 8 lat

Jak w podsumowaniu wywiadu ujawniła Janachowska, wobec polskiego prawa Natalia Siwiec wciąż jest panną.

Przypomnijmy, że para doczekała się 3-letniej dziś córeczki Mii.

Natalii Siwiec SCHUDŁ NOS. Zobacz, jak się zmieniła [ZDJĘCIA]

Najnowsze