Natalia Siwiec zaskoczyła po śmierci Woźniaka-Staraka. Napisała BEZPOŚREDNIO do żony

2019-09-14 15:13 LIKP
Natalia Siwiec i Agnieszka Woźniak Starak
Autor: AKPA Natalia Siwiec i Agnieszka Woźniak Starak

Ogromna tragedia, która spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak, wstrząsnęła zarówno światem poważnego wielkiego biznesu, jak i show-biznesu. Żona producenta filmowego cały czas mocno przezywa to, co ją spotkało. Może jednak liczyć na wielkie wsparcie rodzin i przyjaciół. Wśród tych ostatnich znalazła się m.in, Natalia Siwiec. Wiedzieliście, że Miss Euro 2012 i Agnieszka Woźniak-Starak są ze sobą tak blisko?

Miesiąc po dramacie, jaki rozegrał się na jeziorze Kisajno, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wzruszający wpis na Instagramie (WIĘCEJ TUTAJ). - Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne" - napisała wdowa do producencie filmowym. 

ZOBACZ TEŻ: Rodzice Staraka przerywają milczenie. Wzruszające słowa świadczą o klasie

Wyświetl ten post na Instagramie.
Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤 Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Pod wpisem znalazło się wiele słów wsparcia dla Agnieszki Woźniak-Starak. W oczy rzucił się m.in. post Natalii Siwiec. "Trzymaj się dzielnie Aga" - napisała krótko, ale wymownie, modelka. Widać, że panie są ze sobą naprawdę zaprzyjaźnione. 

Najnowsze